Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty: WWII – United Front oficjalnie. Tak wygląda nowy duży dodatek

Activision nie próżnuje i pokazuje nowy konkretny dodatek.

Już od 26 czerwca do kupienia będzie nowy, trzeci dodatek do Call of Duty: WWII o nazwie United Front. Co takiego zaoferuje? Już śpieszymy z odpowiedzią.

W pakiecie DLC do Call of Duty: WWII – United Front alianci biorą odwet. Ruszysz w nim na pełen dramatycznych wydarzeń szlak do Berlina w trybie wieloosobowym. Czekają na ciebie 3 nowe mapy: Stalingrad, Market Garden oraz Monte Cassino.

Zbierzesz sprzęt i przedrzesz się przez Afrykę Północną w nowej misji trybu Wojny: Operation Supercharge, skupionej na wypełnianiu celów. Dodatkowo w trybie Zombie Naziści czekają na ciebie nowi bohaterowie.

Jesteście ciekawi, jak wygląda dodatek? Zerknijcie na poniższy zwiastun.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%