Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty: WWII otrzymało spory dodatek

Najpierw dla graczy mających konsolę Sony.

Już dziś posiadacze PS4 mogą pobrać trzeci dodatek do Call of Duty: WWII zatytułowany „United Front”. W Pakiecie DLC3 alianci biorą odwet. Gracze wezmą udział w dramatycznej wyprawie na Berlin, walcząc na trzech nowych mapach wieloosobowych: Stalingrad, Market Garden oraz Monte Cassino.

Fani CoD: WWII przedrą się przez Afrykę Północną w nowej misji trybu Wojny, skupionej na wypełnianiu celów: Operation Supercharge. Czekają na nich również nowi bohaterowie w kolejnej opowieści zombie o tytule „Ciernisty Szlak”.

Kolejna część Call of Duty bez oddzielnych DLC

Jak wynika z informacji podanych przez producenta Call of Duty: Black Ops 4, najnowsza odsłona popularnej serii nie otrzyma oddzielnych pakietów DLC. Wszystkie dodatki w postaci map, czy trybów zombie, będą zawierać się w jednej Przepustce Sezonowej. Co więc wejdzie w jej skład?

Przepustka Sezonowa pozwoli na pobranie 12 nowych map, pięć epizodów z zombie oraz cztery postacie do trybu battle royale, który się nazywa Blackout. Niestety rozgrywki z Blackout jeszcze nie poznaliśmy.

Jak się zapatrujecie na takie rozwiązanie? Niektórzy gracze mogą być rozczarowani, bowiem liczyli na darmowe DLC z racji tego, że Call of Duty: Black Ops 4 zostało wykastrowane z trybu kampanii. Ciekawe jak ostatecznie zmiany wpłyną na doświadczenie rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%