Darmowe granie w multiplayer Call of Duty: WWII przez cały weekend

Nie tylko The Division posiadacze komputerów mogą wypróbować w najbliższych dniach za darmo. Kto zamiast wirusa w Nowym Jorku woli wojenne okopy, niech wypróbuje Call of Duty: WWII.

Zainteresowanych wspomnianym The Division odsyłamy do tego newsa, a poniżej szczegóły odnośnie darmowego weekendu z Call of Duty: WWII.

Call of Duty: WWII – multi za free

Na początek podkreślamy, że darmowy weekend dotyczy tylko trybu multiplayer do Call of Duty: WWII, zatem nie sprawdzicie ani minuty z kampanii fabularnej. Kto jest chętny wskoczyć na serwery, może już to robić, oczywiście pobierając wcześniej odpowiednie pliki ze Steam. Sieciowe zmagania są dostępne za darmo do niedzieli (9 września), godz. 21:00 czasu polskiego. Po tym czasie CoD:WWII multi zniknie z Waszej biblioteki.

Jeśli jednak będziecie chcieli grać dalej, możecie skorzystać z promocji na Call of Duty: WWII (cała gra, nie tylko multi). Do 11 września za strzelankę płacimy 152,88 zł, a więc 40 proc. mniej niż standardowo na Steam.

Pytanie tylko, kto skusi się na darmowe Call of Duty: WWII , skoro już teraz wystartowała otwarta beta Battlefield 5, która potrwa aż do 11 września. Jeśli chcecie dołączyć do zabawy, wskakujcie w tego newsa, gdzie podawaliśmy wszystkie szczegóły oraz linki do pobrania.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.