Call of Duty: Modern Warfare Remastered – do gry wkraczają mikropłatności

0 komentarzy

Co takiego będą mogli kupić gracze?

Grudniowa aktualizacja przynosi nie tylko nowe mapy do Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ale także system mikropłatności. Gracze za prawdziwe pieniądze mogą teraz kupować Call of Duty Points i Depot Credtis, które dalej wymienią na różnego rodzaju dobra w grze.

Mowa tutaj o skrzynkach z łupem, które zawierają nowe skiny dla broni i postaci. Twórcy jednak póki co są dalecy od tego, aby kazać graczom płacić za lepsze uzbrojenie. Kupowane dodatki mają wpływać jedynie na wygląd zewnętrzny żołnierzy.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostaje 6 darmowych map

Tryb sieciowy w Call of Duty: Modern Warfare Remastered rozrasta się dzisiaj o 6 nowych map. Remaster zadebiutował 4 listopada wraz z najnowszą odsłoną Call of Duty: Infinite Warfare, które recenzowaliśmy w tym miejscu. Obecnie w Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest 16 map czyli wszystkie, które były dostępne w oryginalnej wersji gry z 2007 roku.

W ramach dzisiejszej aktualizacji do remastera trafiają mapy: Bloc, Countdown, Pipeline, Showdown, Strike i Wet Work. 20 grudnia z kolei będzie można pobrać mapę Winter Crash, która była dostępna tylko na PC w momencie debiutu oryginału. W związku z tym Winter Crash po raz pierwszy ukaże się na konsolach.

Oprócz nowych map w grze debiutują też dwa nowe tryby rozgrywki: Gun Game i Hardpoint. Nie zabrakło też nowych skórek dla broni i kilku innych dodatków.

Wszystkie ukryte bronie w Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Na forum Reddit pojawiła się informacja od użytkownika Semyal, który dokopał się w kodzie źródłowym Call of Duty: Modern Warfare Remastered do broni, w które nie możemy wyposażyć naszego żołnierza podczas rozgrywki.

Ukryty arsenał zawiera naprawdę ciekawy oręż, nawet taki, którego nigdy w serii Call of Duty nie widzieliśmy (strzelba Kamchatka). Wśród zabawek z kodu produkcji jest również saperka, rewolwer oraz alternatywa dla Deasert Eagle.

Wszystkie modele zostały pokazane na screenach wrzuconych na serwis Imgur. Oto one:

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się