Gracze zbojkotowali remaster Call of Duty na Steam

3 komentarze

Zdaje się, że nie takiego odzewu oczekiwało Activision.

W zeszłym roku wraz z premierą Call of Duty: Infitnite Warfare, Activision udostępniło dodatkowo zremasterowaną wersję Modern Warfare. Mieli do niej dostęp wszyscy gracze, którzy zakupili jedną z dwóch wersji IW, a mianowicie Digital Legacy lub Digital Deluxe Editions. Wiele osób komentowało wtedy, że sam remaster pierwszej części Modern Warfare jest bardziej interesujący niż najnowsza odsłona Call of Duty.

Activision poszło za ciosem i postanowiło wypuścić remaster Modern Warfare jako oddzielny produkt. Od dziś gra dostępna jest na konsole najnowszej generacji oraz na PC za pośrednictwem Steam. Cena to jednak 39.99 euro – sporo jak na odświeżonego klasyka sprzed lat, zwłaszcza że zwykłą wersję można kupić za niecałe 40 zł na PC lub konsole poprzedniej generacji.

Gracze postanowili więc dać upust swojemu niezadowoleniu, zarówno w komentarzach jak i ocenach gry na Steam. W tej chwili produkcja ma 345 ocen, w większości negatywne. Jeden z naszych Czytelników tak skomentował całą sprawę na naszym profilu na Facebooku, punktując braki w remasterze:

Maks Dziedzic:
– Nie ma dedykowanych serwerów
– Mapy które były za free w 2007 teraz są płatne
– Nie można zmienić ustawień serwera ile ma trwać runda ile punktów do wygranej ile rund w SnD ile graczy na serwerze
– Brak wsparcia dla modów
– Mikro transakcje w grze wysokobudżetowej
– Cena jak za nową grę zamiast za remaster
– Prawie nikt w to nie gra

Zgadzacie się z naszym Czytelnikiem? Dajcie koniecznie znać, co sądzicie o samodzielnej premierze remastera pierwszej części Modern Warfare.

Call of Duty Modern Warfare oceny

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się