Jeśli to prawdziwa data premiery, postrzelamy za kilka dni. Cena jednak dosyć wysoka…

0 komentarzy

Wielu fanów CoD czeka na tego remastera sprzedawanego „osobno”.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered nadal można kupić jedynie z wybranymi edycjami Infinite Warfare, lecz niedługo może się to zmienić. W sieci wylądowały kolejne doniesienia o niezależnej wersji strzelaniny, a oprócz tego możemy spojrzeć na zdjęcia pudełka w wersji na PS4 oraz cenę.

Jak donosi serwis CharlieIntel, powołując się na własnych informatorów pochodzących z sieci handlowych na terenie USA, Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest już rozkładany w magazynach i trafi na sklepowe półki 27 czerwca tego roku (choć inne źródło podało datę 20 czerwca, czyli dzisiaj).

Przy okazji wspomniany serwis publikuje zdjęcia pudełka samodzielnego Call of Duty: Modern Warfare Remastered, które wydają się być prawdziwe. No, może że mamy do czynienia z mistrzowskim fake’m. Dodatkowo na jednym ze zdjęć widzimy cenę tytułu w wersji na PlayStation 4. To niecałe 40 dolarów, czyli około 150 zł. Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z remasterem dokładanym obecnie jako gratis do CoD: Infinite Warfare, cena wydaje się być trochę wysoka. Jak sądzicie?

Oczywiście traktujcie tego newsa z przymrużeniem oka. Czekamy na oficjalne potwierdzenie samotnego Call of Duty: Modern Warfare Remastered przez Activision.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się