W końcu jest po wielu miesiącach oczekiwania. Samodzielny remaster od Activision

W końcu jest po wielu miesiącach oczekiwania. Samodzielny remaster od Activision
Newsy PC PS4 XOne

Od dziś do pobrania.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered od dziś dostępne jest jako samodzielny produkt na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wcześniej grę można było dostać jedynie kupując specjalną wersję Call of Duty: Infinite Warfare. Teraz remaster pierwszej części Modern Warfare dostępny jest cyfrowo i w formie pudełkowej jako oddzielna gra.

Gra zawiera pełną kampanię oraz 16 map do gry wieloosobowej, które gracze poznali w Call of Duty: Modern Warfare, wszystkie wydane ponownie w grafice w wysokiej jakości.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered zawiera tekstury o poprawionej rozdzielczości i detalach, przerobione animacje, odświeżone audio i wiele więcej. Gracze doświadczą również rozgrywek wieloosobowych w trybie online, który zredefiniował Call of Duty przez wprowadzenie serii zabójstw, doświadczenia, Prestiżu i innych elementów, idąc do walki ramię w ramię na najpopularniejszych mapach z oryginału, wliczając te najbardziej klasyczne, jak „Crash”, „Backlot” oraz „Crossfire”.

Wydanie nie zawiera zestawu Modern Warfare Remastered Variety Map Pack.

Cena Call of Duty: Modern Warfare Remastered w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One wynosi 149 zł. Wersja Steam na PC kosztuje 39.99 euro.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie