W końcu jest po wielu miesiącach oczekiwania. Samodzielny remaster od Activision

0 komentarzy

Od dziś do pobrania.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered od dziś dostępne jest jako samodzielny produkt na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wcześniej grę można było dostać jedynie kupując specjalną wersję Call of Duty: Infinite Warfare. Teraz remaster pierwszej części Modern Warfare dostępny jest cyfrowo i w formie pudełkowej jako oddzielna gra.

Gra zawiera pełną kampanię oraz 16 map do gry wieloosobowej, które gracze poznali w Call of Duty: Modern Warfare, wszystkie wydane ponownie w grafice w wysokiej jakości.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered zawiera tekstury o poprawionej rozdzielczości i detalach, przerobione animacje, odświeżone audio i wiele więcej. Gracze doświadczą również rozgrywek wieloosobowych w trybie online, który zredefiniował Call of Duty przez wprowadzenie serii zabójstw, doświadczenia, Prestiżu i innych elementów, idąc do walki ramię w ramię na najpopularniejszych mapach z oryginału, wliczając te najbardziej klasyczne, jak „Crash”, „Backlot” oraz „Crossfire”.

Wydanie nie zawiera zestawu Modern Warfare Remastered Variety Map Pack.

Cena Call of Duty: Modern Warfare Remastered w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One wynosi 149 zł. Wersja Steam na PC kosztuje 39.99 euro.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się