W końcu oficjalnie i z datą premiery! Na taką wiadomość czekało wielu fanów strzelania

0 komentarzy

Premiera rozpocznie pięciotygodniowe, sezonowe święto dla społeczności Call of Duty oferujące rozdawnictwa, mapy, ekwipunek, skórki do broni i więcej.

Activision ogłosiło dzisiaj, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered, stanowiące całkowite odświeżenie jednej z najlepiej przyjętych odsłon popularnej serii w historii, będzie dostępne jako samodzielny produkt już od wtorku, 27 czerwca, w pierwszej kolejności na PlayStation 4 w wersji pudełkowej oraz cyfrowo poprzez PlayStation Network, z pozostałymi platformami spodziewanymi w przyszłości. Gra zawiera pełną kampanię oraz 16 map do gry wieloosobowej, które gracze poznali i pokochali w Call of Duty 4: Modern Warfare, wszystkie wydane ponownie w grafice w wysokiej jakości.

To zaszczyt, że możemy przedstawić nowej generacji graczy tytuł, który ma szczególne miejsce w naszych sercach – powiedział Brian Raffel, szef studia Raven Software. – Modern Warfare Remastered to szansa na ponowne przeżycie naszych ulubionych fragmentów kampanii i momentów z gry wieloosobowej, od teraz dostępnych w grafice HD i z odświeżonym audio. Każdy detal był ważny, a zespół zajął się nawet najmniejszym aspektem produkcji.

By świętować premierę Call of Duty: Modern Warfare Remastered, gracze będą mogli uczestniczyć w nowym sezonowym wydarzeniu Call of Duty zatytułowanym Days of Summer. Pięciotygodniowe święto społeczności rozpocznie się 27 czerwca i zaoferuje szereg rozdawnictw, bonusowych punktów doświadczenia i nowych playlist dostępnych w kilku grach z serii wliczając w to mapę w stylu letnim w Modern Warfare Remastered dostępną w trakcie wydarzenia razem z wieloma innymi nowościami, które ujawnione zostaną we wtorek.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered zawiera tekstury o poprawionej rozdzielczości i detalach, przerobione animacje, odświeżone audio i wiele więcej. Fani ponownie przeżyją pełną, kultową kampanię fabularną podróżując po świecie z kapitanem Pricem, Gazem oraz Soapem w szeregu misji z oryginalnej gry, w tym „All Ghillied Up”, „Charlie Don’t Surf” oraz „Crew Expendable”. Gracze doświadczą również rozgrywek wieloosobowych w trybie online, który zredefiniował Call of Duty przez wprowadzenie serii zabójstw, doświadczenia, Prestiżu i innych elementów, idąc do walki ramię w ramię na najpopularniejszych mapach z oryginału, wliczając te najbardziej klasyczne, jak „Crash”, „Backlot” oraz „Crossfire”.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered posiada klasyfikację wiekową PEGI 18 (tylko dla dorosłych) i będzie dostępne w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej równowartość 39.99 dolara. Wydanie nie zawiera zestawu Modern Warfare Remastered Variety Map Pack.

Źródło: Activision

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się