Call of Duty: Modern Warfare III na długim gameplayu. Klimat jak z filmu Twierdza, ale bez Nicolasa Cage’a

Call of Duty: Modern Warfare III - przez PS4 beta została zalana hakerami
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Firma Activision zaprezentowała na Gamescom swoją flagową markę. Mamy emocjonujące kilkanaście minut z rozgrywki Call of Duty: Modern Warfare III.

Nadal szukacie argumentów za tym, aby wydać absurdalnie duże pieniądze na Call of Duty: Modern Warfare III? Dla niezdecydowanych Activision przygotował niemal 10 minut rozgrywki, która zawiera początkowy fragment kampanii dla jednego gracz. Twórcy prezentują misję zrealizowaną w średniowiecznej twierdzy. Zabawa zaczyna się tak jak zwykle, czyli od fazy skradania, by momentalnie zmienić tempo na dynamiczne i pełne wymiany ognia.

Ten konkretny etap gry zdaje się być trochę inspirowany hollywodzką produkcją o nazwie Twierdza. Nicalas Cage jako specjalista od broni chemicznej, Sean Connery w roli skazańca i byłego agenta MI6, który pomaga spacyfikować terrorystów… coś Wam świta? Nadchodząca strzelanka nie skopiowała bohaterów ani fabuły z filmu, ale korzysta z podobnej inscenizacji akcji – odział żołnierzy wynurza się z wody, by zinfiltrować i przejąć kontrolę nad kontrolowanym miejscem. Nie brzmi jakoś ambitnie, ale na pewno lepiej niż odświeżone wersje map z poprzedniej części gry.

Jeśli poczujecie nieodpartą chęć zakupu to już teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe np. na platformie Steam. Premiera nowego Call of Duty odbędzie się już 10 listopada.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie