Call of Duty: Modern Warfare III to najgorzej oceniana część serii w historii

Call of Duty: Modern Warfare III to najgorzej oceniana część serii
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Patrząc na opinie krytyków (ale i graczy) – nie jest dobrze. Call of Duty: Modern Warfare III jest niemal dosłownie masakrowane w recenzjach.

Dotychczas najgorzej ocenianą częścią serii jest Vanguard z 2021 roku, stworzony też przez Sledgehammer Games. W opiniach krytyków to właśnie tworzone przez ten zespół części zazwyczaj odstają od dokonań Treyarch i Infinity Ward. Teraz jednak ciężko jest winić konkretnie ich, skoro niejako zmuszono ich do stworzenia Modern Warfare III.

Wysiłki Activision w wydaniu pełnoprawnej tegorocznej odsłony spełzły na niczym. Gdyby była mowa o wycenionym na połowę mniej DLC – być może więcej osób czułoby się ukontentowanych. Jak na razie jest jednak bardzo słabo, bo w serwisie Metacritic gra ma średnią ocen na poziomie jedynie 53/100 od krytyków (a atak nieco mylących się graczy wywołał średnią odbiorców na poziomie 1.6/10). To, na ten moment, najniższa ocena w historii cyklu.

Do tej pory najgorszą ocenę miał jedynie CoD: Vanguard, ale nie było aż tak źle (73/100). Warto pamiętać, że nie wszystkie opinie dotyczące Call of Duty: Modern Warfare III już napłynęły do serwisu. Wciąż wisi kilka nieukończonych recenzji bez oceny. Mimo wszystko MWIII musiałoby teraz przekonać niemal wszystkich recenzentów, aby udźwignęło się z tego dołka.

Naszą recenzję gry znajdziecie na portalu już niebawem. Warto jednak czasami poświęcić chwilkę, aby przeczytać o czymś pozytywnym związanym z grą – jak choćby o walce z cheaterami, bo Ricochet wpada na coraz dziwniejsze pomysły.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie