Gracze hejtują Modern Warfare III na Metacritic. Szkoda, że pomylili gry

Call of Duty: Modern Warfare III hejtowane, ale gracze pomylili gry
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare III jest pod ostrzałem negatywnych ocen graczy. Ci pomylili jednak gry i hejtują… tytuł z 2011 roku.

Ja wiem, że Call of Duty: Modern Warfare 3 (tak, 3, a nie III!) też nie było aż tak udaną częścią serii, ale żeby od razu przypominać sobie o tym po 12 latach? Oczywiście żartuję, a wszystko jest tak naprawdę winą skonfundowanych graczy. Tłum podąża, aby zrobić review bombing gry, lecz… no właśnie, pomylili obiekt swojej nienawiści.

Komiczną sytuację zauważył jeden z użytkowników Twittera. Gdy wejdziemy na profil Modern Warfare 3 na Metacriticu, tytuł w ostatnim czasie zyskał mnóstwo negatywnych ocen. Jest to sprawka najpewniej graczy, którzy nie są zadowoleni z jakości i długości nowego Modern Warfare III. Pomylili się jednak i dostało się nie tej grze, co trzeba…

„Najmądrzejszy fan base” czy „problemy ze skillem” – śmieją się internauci w komentarzach pod wpisem. Coś w tym jest, skoro aż tyle osób mogło się w ostatnim czasie pomylić i nawet nie sprawdzić, którą grę hejtują. A może to taka sprytna zagrywka Activision, które po prostu nazywa nowe części tak samo, jak stare? Wiecie… ja też już jestem w kropce.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie