Call of Duty 2022 ma zaoferować lepsze AI, darmowe elementy i nie tylko. Nowe przecieki

Call of Duty 2022 ma zaoferować lepsze AI, darmowe elementy i nie tylko. Nowe przecieki
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Tom Henderson podzielił się nowym filmem. Zdradza w nim kolejne informacje na temat Call of Duty Modern Warfare II 2022. Fani mogą zacierać ręce.

Nie da się ukryć, że Modern Warfare z 2019 roku wprowadził sporo oczekiwanych nowości i nieco odświeżył formułę serii.

Call of Duty Modern Warfare II 2022 w kolejnych przeciekach

Cykl CoD od lat niejako stoi w miejscu, choć swoistym powiewem świeżości była odsłona z 2019 roku. Fanom zmiany przypadły na gustu, a darmowy tryb Warzone okazał się wielkim hitem. Dlatego też wielu z fanów marki wyczekuje na kontynuację.

Tom Henderson, znany insider, który w przeszłości wielokrotnie zdradzał informacje na temat cyklu CoD czy Battlefield, podzielił się nowym filmem na swoim kanale na YouTube. Wyjaśnia w nim parę nowych ciekawostek związanych z rzekomym Modern Warfare II, potwierdzając przy tym to, co znamy z wcześniejszych przecieków.

Tak jak mówiono już wcześniej – fabuła i setting gry skupić się ma na kartelach narkotykowych w Ameryce Łacińskiej. Gra może zaoferować darmowe elementy, co nie byłoby dziwne, zważywszy na sukces Warzone. Twórcy ponoć poświęcają wiele czasu, aby wynieść AI postaci NPC na wyższy poziom.

Co ciekawe, wyczekiwany swego czasu remaster trybu wieloosobowego MW2 z 2009 roku miał wystartować wraz z częścią z 2019 roku. Zrezygnowano rzekomo z tego pomysłu i postanowiono o przeniesieniu broni, map czy operatorów do właśnie do nadchodzącego MWII. Gra ma dostać również zupełnie nowy tryb, przypominający nieco to, co znamy z Escape from Tarkov. Oczywiście rozgrywać się on ma na zupełnie nowej mapie, która trafi także do Warzone.

Henderson kończy swoje przecieki stwierdzeniem, że prace nad grą posuwają się do przodu bardzo dobrze. Ponoć jest to pierwsza część serii Call of Duty, która nieprzerwanie powstaje od co najmniej 3 lat, a w międzyczasie nie decydowano się restartować produkcji ani zmieniać kierunku. Przyznam szczerze, że po naprawdę świetnym MW z 2019 roku, wystarczyłoby mi znaczne rozwinięcie tej formuły i dodanie paru nowych elementów. Być może CoD ma w końcu pomysł na siebie, który się sprawdzi.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie