Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered – gra sklasyfikowana, zapowiedź kwestią czasu

Od zeszłego roku w sieci szumi o nadejściu odświeżonej wersji Call of Duty: Modern Warfare 2. Teraz mamy kolejny sygnał, że jest to prawda.

Na początku marca 2019 roku pisaliśmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered trafił do bazy PEGI, czyli organizacji, która zajmuje się przyznawaniem grom wideo kategorii wiekowych. Później temat ucichł, aż do zeszłego tygodnia, kiedy to insider TheGamingRevolution napisał na Twitterze, że Activision szykuje remaster wspomnianego tytułu. Jak tu nie wierzyć pogłoskom, skoro odświeżona „dwójka” Modern Warfare pojawiła się na stronie kolejnej organizacji klasyfikującej gry?

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered – tylko czekać na zapowiedź

26 lutego 2020 roku Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered pojawiło się na koreańskiej stronie przyznającej grom wideo „znaczki” wiekowe. Tytuł sklasyfikowano – podobnie jak rok temu przez PEGI – na 18, czyli tylko dla dorosłych.

Ponownie w tytule gry pojawił się zwrot „Campaign Remastered”, czyli możemy liczyć jedynie na odnowioną kampanię fabularną gry, bez wskrzeszania multiplayera. Swoją drogą, obecne Modern Warfare ma multi, dostaliśmy darmowe CoD Warzone, a tegoroczna odsłona Call of Duty też ma zawierać tryby sieciowe. Widocznie Activision nie chce odciągać graczy od serwerów najnowszych odsłon serii.

Nie wiadomo niestety, kiedy taki remaster może ujrzeć światło dzienne, lecz niewykluczone, że pojawi się on w sprzedaży wraz z tegorocznym CoD’em. A skoro o nim wspominamy, to według najnowszych nieoficjalnych doniesień, za które również odpowiada TheGamingRevolutionCall of Duty 2020 to brutalny reboot Black Ops. Insider podał sporo szczegółów na temat nadchodzącej części – o wszystkim przeczytacie w naszej wcześniejszej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się