Call of Duty: Modern Warfare 2 – remaster to już praktycznie pewniak!

Call of Duty: Modern Warfare 2 – remaster to już praktycznie pewniak!
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Wygląda na to, że oficjalna zapowiedź Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered to tylko kwestia czasu.

Jesteśmy niemal pewni, że Activision szykuje się do prezentacji Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Właśnie taki tytuł trafił do bazy PEGI, czyli organizacji, która zajmuje się przyznawaniem grom wideo kategorii wiekowych. Tytuł został oznaczony jako tylko dla dorosłych, ponieważ występuje w nim przemoc oraz wulgarny język.

Call of Duty: Modern Warfare 2 – odświeżona tylko kampania

Jak sugeruje tytuł odnaleziony w bazie PEGI, Call of Duty: Modern Warfare 2 nie zostanie odświeżone w całości. Remaster obejmie jedynie kampanię fabularną i można podejrzewać, że wydawca nie chce po prostu odciągać graczy od multiplayer’a nowych odsłon. Warto również zaznaczyć, że oficjalna strona PEGI wskazuje, że Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered zmierza na konsole PlayStation 4. Nie ma tutaj wzmianki o Xbox One oraz komputerach PC, co oczywiście nie oznacza, że tytuł będzie ekskluzywny dla jednej platformy.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered powinien wylądować zarówno na PS4, jak i na PC i Xbox One, podobnie jak to było z remasterem poprzedniej odsłony gry, czyli Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Warto przypomnieć, że właśnie odświeżona jedynka trafiła do oferty PS Plus marzec 2019, zatem jeśli posiadacie PlayStation 4 i jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić poprawionej wersji strzelanki, jest ku temu doskonała okazja (gra będzie do pobrania w ramach PS+ od 5 marca).

Na koniec zerknijcie na premierowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie