Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe Call of Duty: Black Ops III do pobrania. Jeden warunek

Podczas konferencji Sony na E3 2018 usłyszeliśmy również wieści na temat Call of Duty: Black Ops III. Gra już teraz jest dostępna za darmo do pobrania dla subskrybentów PS Plus, lecz to nie jedyna niespodzianka!

Konferencja Sony na E3 2018 przyniosła ze sobą mały prezencik dla wszystkich osób, które jeszcze siedzą na serwerach Call of Duty: Black Ops III jak i dla tych, którzy nie mieli okazji wypróbować gry.

Sony E3 2018 – mapy z Call of Duty: Black Ops w nowych szatach

Na początek przypomniano, że cztery mapy z pierwszej odsłony Black Ops zostaną odświeżone i pojawią się nie tylko w nadchodzącym Call of Duty: Black Ops 4 (premiera 12 października 2018), lecz również w wysłużonym Call of Duty: Black Ops III. Chodzi o lokacje Jungle, Firing Range, Summit oraz Slums.

Oto zwiastun zapowiadający powrót starych map:

Call of Duty: Black Ops III za darmo do pobrania w tym miejscu

Kto jednak omijał dotychczas Call of Duty: Black Ops III z daleka, teraz być może skusi się sprawdzić produkcję, która miała swoją premierę w 2015 roku. Sony i Activision ogłosili, że gra w pełnej wersji jest dostępna do pobrania za darmo na PS4. Haczyk? Taka oferta dotyczy jedynie osób, które mają wykupiony abonament PlayStation Plus. Nie otrzymamy jednak gry na zawsze bezwarunkowo. Zachowamy ją w bibliotece do momentu wygaśnięcia członkostwa PS+.

Call of Duty: Black Ops III to mroczna wizja przyszłości, w której zatarły się granice między człowieczeństwem a stworzoną przez nas technologią. Świat, w którym nowatorskie roboty wojskowe zmieniły oblicze konfliktów zbrojnych. Strzelanina łączy trzy tryby gry: wieloosobowy, zombies oraz kampanię.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%