Call Of Duty Black Ops 4 z nowym sezonem

Fani Call of Duty mogą wracać do gry.

Nowe wydarzenie społecznościowe w Call of Duty: Black Ops 4 – Operacja Apocalypse Z – jest już dostępna na PlayStation 4 i wkrótce zawita na innych platformach. W Operacji Apocalypse Z na graczy wypuszczone zostają hordy nieumarłych w aktualizacjach we wszystkich trybach gry w celebracji dziedzictwa trybu Zombie w serii. W nowej zawartości pojawia się ulubiony Specjalista fanów Reaper, debiutujący w Black Ops 4, a także trzy mapy trybu multiplayer, nowa i bardzo upiorna atmosfera w trybie Blackout, oraz zróżnicowane, nawiązujące do tematu Operacji przedmioty personalizacji oraz sprzęt do zdobycia. Dodatkowo gracze powrócą do epickiej historii Aether od Treyarch w nowym doświadczeniu Zombie, Alpha Omega.

Darmowa zawartość dostępna w Operacji Apocalypse Z zawiera:

– Nowe aktualizacje Blackout – Jako że rozpoczęła się apokalipsa Zombie, słoneczne niebo ustąpiło miejsca czemuś dużo bardziej upiornemu na głównej mapie Blackout. Zombie wyssały większość życia z krajobrazu, zmuszając ocalałych do szukania schronienia i przetrwania w głębokiej mgle, w otoczeniu znanych z trybu Zombie widoków i dźwięków. Dodatkowo mapa Alcatraz po raz pierwszy zaprezentuje się w wersji nocnej, wraz z nowymi przeciwnikami Zombie.
– Nowy specjalista – Dostępny już teraz zarówno w trybie Multiplayer, jak i Blackout, Reaper debiutuje w Black Ops 4. Reaper jest stworzonym z wykorzystaniem najnowszej technologii robotem o stylu walki opartej na sile i uzbrojonym w Scythe, dwuręczny minigun o ogromnej mocy, zatrzymujący wrogów silnym ostrzałem. Ten ulubiony Specjalista fanów jest też wyposażony w Radar Shroud, gadżet, który zabiera wrogom możliwość używanie minimapy, i wystrzeliwuje rzutkę sensorową, blokującą konkretne obszary na minimapie.
– Nowy sprzęt na czarnym rynku – Zaopatrzenie Czarnego Rynku zostało uzupełnione o nowe kamuflaże broni, stroje, gesty i akcesoria, wszystkie w stylistyce Operacji Apocalypse Z. Wchodzą w to nowe bronie, takie jak kusza Reaver C86 Special Secondary, Daemon 3XB Mastercraft, Argus Shotgun z Black Ops III, MOG 12 MKll oraz Vendetta MKll, które gracze mogą zdobyć i opanować.
– Nowości w trybie Zombie – Operacja Apocalypse Z wprowadza nowe perki oraz eliksiry na wszystkich mapach Zombie, dostarczając po założeniu i aktywacji nowych wariantów rozgrywki.

Źródło: Activision

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.