Darmowa zawartość do Call of Duty: Black Ops 4. Start operacji Dark Divide

Darmowa zawartość do Call of Duty: Black Ops 4. Start operacji Dark Divide
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Nowy sezon zawartości w Call of Duty: Black Ops 4Operacja Dark Divide – jest już dostępny na PlayStation 4, a wkrótce także na innych platformach.

Operacja Dark Divide wprowadza nową zawartość inspirowaną herosami i złoczyńcami. Pośród nowości gracze znajdą dwie mapy Multiplayer, nowy tryb w obrębie Blackout, a także szeroki wybór przedmiotów do personalizacji i sprzętu w heroicznym stylu. Dodatkowo Treyarch zakończy fabułę Aether – która jest tworzona ponad dziesięć lat i stała się najbardziej epicką przygodą Zombie w historii serii Black Ops – wraz z epizodem Tag Der Toten.

Tworząc naszą ostatnią operację sezonów Black Ops, załoga Treyarch bawiła się świetnie, kreując ostateczne starcie między dobrem a złem, pokazane poprzez wprowadzenie wersji naszych Specjalistów pochodzących z alternatywnego uniwersum – wcielających się w herosów i złoczyńców – powiedział Dan Bunting, prezes Treyarch. – W dodatku do heroicznych doświadczeń operacji, nie możemy się doczekać momentu, w którym podzielimy się z fanami epickim finałowym rozdziałem historii Aether w trybie Zombie – uwieńczeniem przygody, którą tworzyliśmy ponad dziesięć lat.

Nowa, darmowa zawartość w Operacji Dark Divide to:

 • Nowe aktualizacje Blackout–Blackout zyskał świeżą, komiksową estetykę. Dodatkowo, gracze mogą teraz wykonywać podwójne skoki i wzbić się na poważne wysokości w nowym, limitowanym czasowo trybie „Heavy Metal Heroes”. Wraz z trybem pojawia się na polu bitwy nowe wyposażenie, jak pistolet na flary, oraz nowy czołg, które mają pomóc graczom wygrać ostateczne starcie w stylu battleroyale.
 • Nowości w trybie ZombieOperacja Dark Divide wprowadza nowy Perk oraz dwa nowe Eliksiry, by gracze mogli w pełni doświadczyć ostatniego rozdziału historii Aether.
  • Eliksir SecretShopper: Gracze będą mogli wybrać się na szał zakupowy i kupić jakikolwiek rodzaj amunicji do każdej posiadanej broni z każdego sklepu na ścianie.
  • Eliksir Power Vacuum:Częstotliwość pozyskiwania wszystkich rodzajów wzmocnień po śmierci wrogów zostaje znacznie zwiększona na kilka minut po aktywacji eliksiru.
  • PerkBlazePhase: Gracze mogą stać się szarżującą kulą ognia, odbijającą wrogów lub spalającą na popiół.
 • Nowy sprzęt na Czarnym Rynku– Zaopatrzenie Czarnego Rynku zostało uzupełnione szerokim wyborem nowych strojów pasujących zarówno do herosów, jak i złoczyńców, jak również przedmiotów do personalizacji, kamuflaży do broni i gestów dopasowanych do Operacji Dark Divide. Wchodzą w to nowe bronie, takie jak VPM SMG, AN-94 Assault Rifle czy Echohawk Dual Bore Assault Rifle, które gracze mogą zdobyć i osiągnąć ich mistrzowskie opanowanie. Dostępne są też nowe warianty VKM 750 – MkII oraz Mastercraft, wariant MastercraftPredator S6 Stingray oraz dwa super stroje dla Nomada (“Lupine”) iCrasha (“Rigor Mortis”).

Obok oferty Operacji Dark Divide, posiadacze Karnetu Black Ops zyskują dostęp do większej ilości nowej zawartości, dostępnej najpierw na PlayStation 4:

 • Nowa mapa Multiplayer, Lair – Osadzona w kryjówce mega-złoczyńcy, ta średniego rozmiaru mapa jest zbudowana wokół kaldery wulkanu. Gracze muszą poruszać się po wielu poziomach mapy, by zyskać strategiczną przewagę zanim zostanie uruchomiony napędzany wulkaniczną energią Laser Śmierci.
 • Mapa Multiplayer, Launch – Stworzona na nowo na podstawie klasyka z oryginalnego Call of Duty: Black Ops, Launch to średniego rozmiaru mapa osadzona w sowieckim kosmodromie. Gracze muszą uważać, żeby nie znaleźć się podczas wymiany ognia w zasięgu startu rakiety kosmicznej.
 • Doświadczenie Zombie, Tag Der Toten  Załoga Victis wraca po raz ostatni w finale historii Aether. Ostatni rozdział tworzonej ponad dekadę narracji jest już dostępy, by gracze mogli się zanurzyć w jego świat. Elementy ulubionej mapy graczy, Call of the Dead, zostały stworzone na nowo i rozszerzone, by zapewnić możliwość eksploracji nowych lokacji oraz rozwiązywania coraz trudniejszych EasterEggów, które opowiadają prawdziwą historię.

Karnet Black Ops jest dostępny w ramachedycji Digital Deluxe, Digital Deluxe Enhanced Edition, Pro oraz Mystery Box gry Call of Duty: Black Ops 4. Można go także zakupić oddzielnie w formie cyfrowej lub u wybranych sprzedawców.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie