Call of Duty: Black Ops 4 przełomową częścią serii

Call of Duty: Black Ops 4 wyniesie znaną serię na nowy poziom graficzny. Twórcy gry aktywnie szukają interesujących rozwiązań.

Jest spora szansa na to, że kolejną odsłoną Call of Duty, będzie Black Ops 4. Dziś dowiadujemy się nowych informacji na temat produkcji. Otóż okazuje się, że studio Treyarch szuka osób do pracy przy projekcie, przede wszystkim takich, które będą odpowiadać za stronę graficzną i wniosą nowe pomysły przy projekcie silnika graficznego.

Nie wiadomo, czy chodzi o całkiem nowy silnik graficzny, czy też usprawnienie istniejącego od 2005 roku IW Engine. Do tej pory IW Engine było jedynie aktualizowane, oczywiście z całkiem niezłym skutkiem, ale zawsze jest to praca na starym silniku. Kto wie, czy tym razem Treyarch nie pokusi się o diametralną zmianę i nie wprowadzi całkiem nowego rozwiązania. Gdyby tak się stało, Call of Duty: Black Ops 4 mogłoby sporo namieszać w serii i stać się przełomową odsłoną.

Call of Duty: Black Ops 4 premiera

Do tej pory Activision nie potwierdziło, jakby pracowało z Treyarch nad Call of Duty: Black Ops 4. Informację nieoficjalne zdobył serwis Eurogamer oraz Marcus Sellars z serwisu Nintendo Switch Network. Według tych źródeł, premiera Call of Duty: Black Ops 4 przewidziana jest na ten rok na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One i Switch.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.