Call of Duty: Black Ops 4 Blackout za darmo przez miesiąc i z nową mapą

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout za darmo przez miesiąc i z nową mapą
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Firmy Treyarch oraz Activision opublikowały zwiastun Alcatraz, zupełnie nowej mapy do trybu battle royale Blackout w Call of Duty: Black Ops 4, która już dziś dostępna będzie dla graczy na PlayStation 4 (z dostępem na pozostałych platformach już wkrótce).

Alcatraz to mapa osadzona na spowitej mgłą wyspie, ze zróżnicowanymi miejscówkami, z których drogi prowadzą do kompleksu więziennego na szczycie. Lokalizacja wymaga nowych strategii i odmiennej taktyki, a gracze będą zmuszeni do szybkiego lądowania, zgarnięcia ekwipunku i walki na krótki dystans w wąskich alejkach oraz eliminowania oponentów z daleka na wysuniętych punktach w ostatecznym starciu do ostatniej stojącej drużyny.

Alcatraz to nowe doświadczenie w trybie Blackout niezależne od oryginalnej mapy, w związku z czym gracze będą mogli wybrać się na jedno z dwóch zupełnie różnych od siebie pól bitwy.

Zwiastun mapy Alcatraz przynosi jeszcze jedną ważną informację. Na końcu filmiku deweloperzy przekazują, że Call of Duty: Black Ops 4 Blackout będziemy mogli ogrywać za darmo w dniach 2-30 kwietnia. Szykuje się zatem miesiąc z battle royale w Call of Duty!

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie