Call of Duty 2022 w pierwszych oficjalnych szczegółach

Call of Duty: Modern Warfare - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Activision potwierdziło pierwsze szczegóły Call of Duty 2022. Najnowsza produkcja w kultowej serii strzelanek ma ukazać się (bez zaskoczenia) jeszcze w tym roku.

Ogłoszono, że za produkcję gry odpowiada cenione przez graczy studio Infinity Ward. Zespół prowadzi prace zarówno nad główną grą, jak i nad rozszerzeniem Warzone. Nadchodzący tytuł rzekomo ma najbardziej ambitny plan w historii serii, a setting spodoba się graczom.

Prace nad tegorocznymi doświadczeniami premium i Warzone prowadzone są przez renomowane studio Infinity Ward firmy Activision. Zespół pracuje nad najbardziej ambitnym planem w historii serii, z wiodącymi w branży innowacjami i bardzo atrakcyjnym settingiem marki.

– czytamy w ogłoszeniu Activision

Fakt, że nad grą pracuje Infinity Ward, i wzmianka o settingu sugerują również, że plotki najpewniej się potwierdziły. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zagramy w Call of Duty: Modern Warfare II, czyli kontynuację reebootu podserii CoD z 2019 roku. Zdaje się to potwierdzać też samo Infinity Ward.

Call of Duty 2022 (a raczej Modern Warfare II) rzekomo ukaże się dość szybko. Według wiarygodnych doniesień, premiera produkcji zaplanowana jest na październik – to jednak nadal tylko plotki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie