Burza wokół Mass Effect Andromeda – porównanie E3 2016 vs ostateczna wersja

Waszym zdaniem jest o co krzyczeć?

Mass Effect Andromeda zadebiutuje 23 marca (data premiery w Europie) na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Branżowe redakcje otrzymały jednak kody recenzenckie już teraz, zatem w sieci pojawiły się screeny prezentujące ostateczny kod gry. Ktoś na forum Reddit oraz NeoGAF postanowił porównać je z wersją gry prezentowaną w zeszłym roku i tak rozpoczęła się debata – mamy downgrade czy też nie mamy?

Poniżej wrzucamy zestawienie prezentujące E3 2016 vs ostateczny build, a zaraz pod nim porównanie przygotowane przez YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1. Na podstawie dostępnych w sieci materiałów skonfrontował on zeszłoroczny trailer ze sprzedażową wersją z PlayStation 4.

Autor materiału podkreśla, żeby nie traktować jego filmiku jako ostatecznego porównania, na które przyjdzie czas po premierze Mass Effect Andromeda. Jednocześnie Cycu1 skłania się ku stwierdzeniu, że nie mamy tutaj do czynienia z pogorszeniem jakości grafiki, lecz raczej jej przeprojektowaniem.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat – czy wywołana wrzawa to tylko mała burza w szklance wody? Mass Effect Andromeda prezentuje się przecież naprawdę okazale!

Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z naszym materiałem dotyczącym Mass Effect Andromeda. Znajdziecie w nim informacje o podróżach kosmicznych w grze oraz tych prawdziwych! Jak sądzicie ile może kosztować na przykład wycieczka na stację kosmiczną? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Mass Effect: Andromeda – porównanie grafiki PC vs PS4 Pro vs Xbox One S

Czekając na premierę Mass Effect: Andromeda możemy spojrzeć na krótkie porównanie grafiki, które przedstawia te same sceny z gry uchwycone na PC, PS4 Pro oraz Xbox One S.

Materiał został opublikowany przez serwis IGN i pozwala przyjrzeć się detalom świata, efektom oraz twarzy jednej z postaci. Prawdę mówiąc, tytuł wygląda świetnie na każdym sprzęcie, choć widać tutaj przewagę komputerów.

Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że premiera Mass Effect: Andromeda już w przyszłym tygodniu, 23 marca!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.