Sigourney Weaver wystąpi w Alien: Isolation… jako bonus [GALERIA]

Niestety, nie wszyscy będą mogli usłyszeć jej głos.

Europejski oddział SEGA ogłosił, że osoby składające pre-order na Alien: Isolation (Obcy: Izolacja), otrzymają dodatkowo dwie misje, które pozwolą nam wrócić na chwilę do kultowego filmu Ósmy pasażer Nostromo z 1979 roku.

Wcielimy się bowiem w Ripley, Dallasa lub Parkera i sami odegramy kluczowe momenty ze wspomnianego dzieła Ridley’a Scotta. I teraz najważniejsze – pod wszystkie postacie w bonusowych wyzwaniach został podłożony dubbing. Usłyszymy tych samych aktorów, którzy wystąpili w pierwszej części Obcego! Oznacza to, że wirtualna Ripley przemówi do nas z ekranu głosem Sigourney Weaver.

Szkoda, że taki dubbing będzie dostępny jedynie w misjach dodawanych do pre-orderów. Można mieć jednak nadzieję, że po pewnym czasie dostaną je pozostali gracze w formie DLC. Póki co, nic o tym nie wiadomo.

Co do samych misji – pierwszą zatytułowano Last Survivor. Przeżyjemy podczas niej końcówkę pierwszej części filmowego Aliena. Wystąpimy jako Ripley, która musi aktywować sekwencję samozniszczenia Nostromo. Drugim wyzwaniem będzie Crew Expendable. Tutaj wcielimy się w Ripley, Dallasa lub Parkera, a naszym zadaniem będzie zwabienie ksenomorfa do śluzy powietrznej. Po co? Oczywiście, by wyrzucić go w kosmos.

Sigourney Weaver opowiada o udziale w sesjach dubbingu do Alien: Isolation

Data premiery nowej gry z Obcym została ustalona na 7 października tego roku. Tytuł wyjdzie na PC oraz konsole: Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 i PlayStation 4.

Galeria z pre-orderowego DLC

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: