Zwolnili go z Blizzarda. Na pożegnanie zapewnił sobie 10 lat darmowego grania

Blizzard zwolnił pracownika. Ma 10 lat grania za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Jeden z pracowników Blizzard na odchodne postanowił wygenerować sobie klucze na subskrypcję do World of Warcraft na 10 lat. Wcale mu się nie dziwię.

Ostatnio w Blizzard dzieje się źle. Przynajmniej potencjalnie, bo z firmy wyleciała gigantyczna liczba pracowników. Z całego Activision Blizzard mowa nawet o 1900 osobach. Anulowano również rozwój powstającej 6 lat gry survival. Do tego nową szefową studia od Diablo została specjalistka od Call of Duty. To akurat raczej nic złego – czas pokaże, czy sprawdzi się w tej roli.

Blizzard go zwolnił, a on wykorzystał klucze do WoW-a

Jeden z pracowników postanowił pożegnać się z firmą w bardzo osobliwy sposób i nie ma mu się co dziwić. Mówimy bowiem o Adamie Holisky, który z firmą związany był od około pięciu lat. Został głównym menadżerem produktu w związku z World of Warcraft. Można by rzec, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, bo Holisky od dawna znany był przez społeczność jako jeden z największych fanów gry, a swego czasu prowadził nawet popularnego bloga.

Gdy jednak firma go wyrzuciła, postanowił szybko zareagować. Wykorzystał więc wszystkie roczne kody przysługujące mu jako pracownikowi na kolejne 10 lat. Mowa oczywiście o kodach na subskrypcję World of Warcraft. Takim sposobem zapewnił sobie darmowe granie aż do 14 października 2033 roku.

Kiedy zdałem sobie sprawę z tego, co się dzieje i że zostanę zwolniony, upewniłem się, że wskoczę do generatora kluczy i wykorzystam wszystkie roczne kody subskrypcji, które mi pozostały.

– informuje na Twitterze

Holisky zaznacza, że nie ma w tym niemoralnego albo podejrzanego, bo darmowe kody do WoW-a do znany i popularny benefit wśród pracowników. Były już członek Blizzarda w porę zorientował się, że nie wykorzystał do tej pory wszystkich przysługujących mu kodów, więc czym prędzej je aktywował.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie