Blisko kwadrans rozgrywki z Borderlands: The Pre-Sequel!

Trzecia część serii przeniesie nas na księżyc planety Pandora. Kiedy zagramy?

Data premiery Borderlands: The Pre-Sequel została zaplanowana na październik tego roku. Tytuł pojawi się na PC oraz PlayStation 3 i Xbox 360.

Nowe Borderlands rozegra się na księżycu planety, którą przemierzaliśmy w poprzednich odsłonach cyklu. Choć zmieni się krajobraz, wizualnie Borderlands: The Pre-Sequel jest bardzo podobne do poprzednich części. To wciąż ten sam komiksowy styl, utrzymany w żywych barwach.


Sama rozgrywka również nie będzie się znacznie różnić od tego, do czego przyzwyczaiło nas Borderlands i Borderlands 2. Dostaniemy więc pierwszoosobową strzelankę, wzbogaconą elementami RPG. Będzie tryb kooperacji dla czterech graczy jednocześnie oraz rozbudowany system broni, przypominający ten z poprzedniej części.

Co nowego? Ze względu na to, że akcja Borderlands: The Pre-Sequel dzieje się na księżycu, doznamy niższej grawitacji. Ważne będzie oszczędne zarządzanie butlami z tlenem, które oprócz uratowania życia mogą posłużyć np. jako jetpack.

Gameplay z Borderlands: The Pre-Sequel pokazano dziennikarzom podczas targów E3. Teraz nagranie trafiło do sieci. Miłego oglądania!

Borderlands: The Pre-Sequel – za bardzo przypomina poprzednie części?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet