Gra niespodzianka z Gamescom na pierwszym gameplay’u

Futrzaki w akcji.

W trakcie targów Gamescom 2017 ujawniono m.in. ciekawie zapowiadającą się produkcję Biomutant.

Pierwsze szczegóły na temat gry oraz trailer i screeny przypominamy na końcu tej wiadomości, a teraz zapraszamy na 11 minut czystej rozgrywki, podczas której zobaczycie obecny build zręcznościowej gry RPG. Trzeba przyznać, że ciekawie to wygląda, choć mamy jeszcze do czynienia z wczesną wersją i dużo może się zmienić (mamy nadzieję, że na lepsze).

Premiera w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Biomutant będzie tytułem RPG z otwartym światem, który zawita na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One na początku przyszłego roku.

Za stworzenie tytułu odpowiada zespół Experiment 101, którego członkowie pracowali wcześniej nad Mad Max czy serią Just Cause. Wydaniem gry zajmie się natomiast THQ Nordic.

Biomutant ocieka klimatami postapokalipsy z domieszką wschodnich sztuk walki. Gracze wejdą do świata, w którym oprócz maszyn spotkamy człekokształtne zwierzaki. Rozpoczniemy od stworzenia własnej postaci, którą następnie będziemy ulepszać. Do pomocy przydzielony zostanie nam robot – tego też poddamy modyfikacjom. Otwarty świat zwiedzimy natomiast nie tylko pieszo, lecz również za pomocą plecaka odrzutowego, motorówki czy nawet balonu i latającego spodka. Nie wiadomo jeszcze, o czym opowie fabuła Biomutant, lecz ponoć mamy ją sami kształtować poprzez dokonywanie licznych wyborów podczas zabawy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: