Bimbrownia w Red Dead Online zapowiedziana

Rockstar zapowiada kolejną aktualizację Red Dead Online, która zostanie wpuszczona na serwery już w przyszłym tygodniu.

Jeśli kogoś kręci rozkręcanie nielegalnej bimbrowni, będzie mógł spełnić swoje marzenia już 13 grudnia, bo właśnie wtedy w Red Dead Online pojawi się nowa aktualizacja.

Bimbrownia w Red Dead Online

Nowa profesja Bimbrownika pozwoli nam założyć własny gorzelniczy interes i wcielić się w nową specjalistyczną rolę, która idealnie pasuje do graczy podążających ścieżką handlarza lub szukających dla siebie ciekawej nieruchomości.

Bimbrownik będzie mógł odblokować specjalne umiejętności i udoskonalać metody destylacji, oczywiście unikając stróżów prawa i uprzykrzając się konkurencji. Kto wytrwa, będzie mógł dorobić się własnej knajpy. Wnętrze baru będziemy mogli dowolnie dekorować i rozbudowywać, zatrudnimy kapelę i wyznaczymy parkiet do potańcówek. Goście będą pili oczywiście nasz bimberek.

Chętni na zostanie bimbrownikiem powinni zacząć od spotkania z Maggie Fike: Każdy aktywny handlarz, który ukończył misję sprzedaży lub osiągnął 5. rangę swojej kariery, otrzyma możliwość poznania na ranczu Emerald za pośrednictwem Crippsa niesławnej Maggie Fike – doświadczonej bimbrowniczki, która swą reputację przypłaciła niejedną blizną. Maggie ma powiązania i wiedzę, która pozwoli Wam rozkręcić własny biznes.

Maggie Fike to nie tylko wprowadzenie do profesji bimbrownika, ponieważ będziemy z nią współpracować podczas serii misji fabularnych do rozegrania samotnie lub wraz ze znajomymi, aby pomóc jej w zemszczeniu się na tych, którzy próbowali się jej pozbyć.

To jednak nie wszystko, ponieważ 13 grudnia Rockstar ujawni szczegóły o przepustce bandyty 2, nowych elementach do odblokowania w ramach roli bimbrownika, nowym rewolwerze marynarki, dodatkowych opcjach odzieżowych i zwiększeniu pojemności garderoby.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: