Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Beyond Blue – inspirowana serialem BBC podwodna gra eksploracyjna z datą premiery i trailerem

Studio E-Line Media poinformowało, że nowa produkcja jego autorstwa – Beyond Blue – trafi do graczy już 8 czerwca. Przy okazji ogłoszenia daty premiery twórcy udostępnili trailer z gry.

Oto ciekawa propozycja dla osób, które fascynuje przyroda i lubią nabierać wody (powietrza!) w usta – już w pierwszej połowie czerwca zadebiutuje nowa produkcja eksploracyjna, w której gracze będą mogli wziąć pod lupę oceaniczne głębiny. Informację o dacie premiery twórcy wzbogacili trailerem z gameplayem.

Beyond Blue zabiera nas do niedalekiej przyszłości, gdzie wcielamy się w postać Mirai, badaczki podwodnego świata. Mirai będzie eksplorować głębiny wraz ze swoim zespołem, używając nowoczesnych technologii, które pozwolą jej dostrzec i usłyszeć więcej oraz wejść w interakcje z oceanem. Tytuł ma oferować rozległy teren do badań, ciekawą historię i przygodę, w której gracz będzie musiał podejmować ważne decyzje.

Co ciekawe, produkcja będzie zawierała nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia wykonane przez naukowców na potrzeby serialu BBC Blue Planet II. Materiał zostanie powiązany z fabułą, a jego głównym celem będzie edukowanie graczy na temat życia mieszkańców podwodnego świata.

Beyond Blue zadebiutuje na PC, PS4 i Xboksie One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się