Beyond Blue – inspirowana serialem BBC podwodna gra eksploracyjna z datą premiery i trailerem

Studio E-Line Media poinformowało, że nowa produkcja jego autorstwa – Beyond Blue – trafi do graczy już 8 czerwca. Przy okazji ogłoszenia daty premiery twórcy udostępnili trailer z gry.

Oto ciekawa propozycja dla osób, które fascynuje przyroda i lubią nabierać wody (powietrza!) w usta – już w pierwszej połowie czerwca zadebiutuje nowa produkcja eksploracyjna, w której gracze będą mogli wziąć pod lupę oceaniczne głębiny. Informację o dacie premiery twórcy wzbogacili trailerem z gameplayem.

Beyond Blue zabiera nas do niedalekiej przyszłości, gdzie wcielamy się w postać Mirai, badaczki podwodnego świata. Mirai będzie eksplorować głębiny wraz ze swoim zespołem, używając nowoczesnych technologii, które pozwolą jej dostrzec i usłyszeć więcej oraz wejść w interakcje z oceanem. Tytuł ma oferować rozległy teren do badań, ciekawą historię i przygodę, w której gracz będzie musiał podejmować ważne decyzje.

Co ciekawe, produkcja będzie zawierała nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia wykonane przez naukowców na potrzeby serialu BBC Blue Planet II. Materiał zostanie powiązany z fabułą, a jego głównym celem będzie edukowanie graczy na temat życia mieszkańców podwodnego świata.

Beyond Blue zadebiutuje na PC, PS4 i Xboksie One.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: