Będzie szansa na sprawdzenie Rocket League za darmo

Będzie szansa na sprawdzenie Rocket League za darmo
Gry za darmo Newsy PC XOne

Szykujcie się na darmowe granie.

Już od 5 lipca do 9 lipca, Rocket League będzie dostępne całkowicie za darmo dla posiadaczy PC oraz Xbox One (w przypadku konsoli Microsoftu wymagany będzie abonament Gold). W trakcie darmowego weekendu będą dostępne wszystkie tryby gry, funkcje i areny, włącznie z najnowszą Salty Shores dodaną w maju.

Niedawno producent gry podał, że liczba graczy w Rocket League przekroczyła 40 mln. To naprawdę świetny wynik. Gra jest dostępna na PC, PS4, XOne, a także Nintendo Switch. Jest więc spore pole do sprzedaży.

O Rocket League

Rocket League to gra sportowa, stworzona i wydana przez studio Psyonix. Stanowi kontynuację gry Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars. Rozgrywka w Rocket League jest w większości aspektów taka sama jak u poprzednika. Gracz kontroluje wyścigówkę, którą wykorzystuje, aby uderzyć piłkę w kierunku bramki przeciwnika i zdobyć punkt, jak w piłce nożnej. Gra zawiera również elementy przypominające demolition derby.

Kilka miesięcy po premierze, do gry zostały dodane modyfikatory meczów, pozwalające zmienić m.in. długość meczu, siłę grawitacji, wielkość i kształt piłki oraz szybkość graczy. W grudniu 2015, z okazji świąt bożonarodzeniowych wprowadzono tryb hokeja na lodzie. Piłka została zastąpiona krążkiem, a gracze mierzyli się na lodowiskach. Producent wprowadził również tryb Hoops przypominający koszykówkę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie