Czy to już zapowiedź trzeciej odsłony wielkiej serii?

Niektóre rzeczy nie dzieją się przypadkowo.

Na początku kwietnia serca spragnione kolejnej części przygód wyuzdanej wiedźmy zabiły mocniej, kiedy to na stronie PlatinumGames rozpoczęło się wielkie odliczanie. Ostatecznie okazało się, że była to zapowiedź odświeżonej pierwszej Bayonetty, która zadebiutowała niedawno na PC (tutaj zwiastun oraz wymagania sprzętowe).

Deweloperzy nadal jednak podgrzewają atmosferę wokół wiedźmy. Kilka dni temu na profilu PlatinumGames w serwisie YouTube pojawiło się pięć krótkich filmików, z których każdy prezentuje jedną scenę z pierwszej lub drugiej części gry.

Niby nic wielkiego, lecz każda scena jest powtarzana trzykrotnie i to wystarczyło, by fani rozpoczęli gorącą dyskusję na temat tego, co to może oznaczać. Oczywiście nie zabrakło głosów, że skoro trzy, to będzie Bayonetta 3, lecz czy to rzeczywiście właściwy trop?

Wątpliwe, by wypuszczone filmiki nic nie znaczyły – w (dobrym) marketingu nic nie dzieje się przypadkowo. Czekamy na kolejny krok ze strony PlatinumGames, a Wy zerknijcie na poniższe filmiki i może macie jakiś pomysł, co mogą one oznaczać? Też skłaniacie się za tym, że czeka nas zapowiedź Bayonetta 3?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.