Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Battlefield V już w grudniu otrzyma darmową mapę

Gracze nie będą musieli długo czekać na DLC.

DICE podało, że już 4 grudnia do pobrania będzie za darmo nowa mapa o nazwie Panzerstorm. Akcja będzie rozgrywać się w Belgii w trakcie wielkiej pancernej bitwy na froncie II wojny światowej.

Twórcy przygotują także dla graczy nowe czasowe wyzwania oraz tryb treningowy. Gracze będą więc mieli szansę poćwiczyć przed walkami w sieci. Będzie to też dobra okazja, aby zapoznać się z konkretnymi broniami.

Warto wspomnieć, że Battlefield V pojawi się na rynku już za cztery dni, czyli 20 listopada na PC, PS4 oraz XOne. Produkcja przeniesie graczy w czasy II wojny światowej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%