Battlefield: Hardline z gwiazdorską obsadą. Znamy założenia fabuły!

Podczas imprezy Comic Con zdradzono kolejne szczegóły na temat gry.

Poznaliśmy m.in. obsadę gry, w której możemy znaleźć kilka znanych nazwisk. Podczas kampanii dla jednego gracza usłyszymy głosy takich aktorów, jak: Eugene Byrd (Kości), Kelly Hu (X-Men 2), Benito Martinez (The Shield: Świat glin) czy Mark Rolston (Infiltracja).


Fabuła Battlefield: Hardline również zapowiada się w hollywoodzkim stylu. Odpalając grę w singleplayer wcielimy się w policjanta z Miami. Razem ze swoim partnerem będziemy właśnie podczas obławy na magazyn kokainy, kiedy sami staniemy się celem innych funkcjonariuszy.

Wkrótce okaże się, że zostaliśmy wrobieni w narkotykowy biznes przez własnych kolegów, którzy posyłają nas teraz za kratki. Oczywiście nie będziemy siedzieć na więziennej pryczy do końca wyroku i podejmiemy próbę ucieczki. Po wydostaniu się na wolność, utorowaną kilogramami łusek, musimy oczyścić się z zarzutów oraz zemścić na skorumpowanych glinach. Sposób prowadzenia narracji w Battlefield: Hardline ma przypominać serial telewizyjny. Misje będą zatem tak konstruowane, by przypominały odcinki zwieńczone mocnym uderzeniem.

Przypominamy, że początkowo gra miała pojawić się na rynku już w październiku tego roku. Po testach beta i krytycznych uwagach zmieniono jednak zdanie. Electronic Arts nie chce widocznie zawieść po raz kolejny, wydając niedopracowany produkt, jakim był bez wątpienia Balllefield 4.

Premiera Battlefield: Hardline została więc przesunięta. Tytuł pojawi się na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PS3 oraz Xboksie 360 dopiero na początku 2015 roku. Wszystkie nasze newsy dotyczące gry znajdziecie tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet