Zagadka z gry Battlefield 6

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Tajemnicza zagadka z gry Battlefield 6 rozszyfrowana

Dice wodziło graczy za nos, by wreszcie ujawnić sekretną wiadomość. Sprawdźcie co informacja zdradza na temat Battlefield 6.

Na twitterze wrzucono dzisiaj fragmenty tekstu, podczas gdy pozostała część komunikatu pozostawała zamazana. Jeszcze kilka godzin temu wyglądało to w ten sposób:

W tym momencie możecie zapoznać się całym tekstem, który brzmi:

Some of you want to return home – that most human of all instincts. With a heavy heart, I must tell you you the truth. You have no home to return to.

The question we must ask ourelves now is: do we accept our fate? Or do we dare to fight for a better world?

No one may force you into battle, but I say to all who can hear my voice if you can fire a gun, if you can tend a wound, if you can CR HAVOC – those who cannot- need you, we need you. War is the only way home.

Powyższe słowa możemy przetłumaczyć jako:

Niektórzy z was chcą wrócić do domu – to najbardziej ludzki ze wszystkich instynktów. Z ciężkim sercem muszę ci powiedzieć prawdę. Nie masz domu do którego mógłbyś wrócić.

Pytanie, które musimy sobie teraz zadać, brzmi: czy akceptujemy nasz los? A może odważymy się walczyć o lepszy świat?

Nikt nie może cię zmusić do walki. Mówię jednak wszystkim, którzy słyszą mój głos, jeśli potrafisz strzelać z pistoletu, jeśli potrafisz opatrzyć ranę- to ci, którzy tego nie potrafią, mogą cię potrzebować, my cię potrzebujemy. Wojna to jedyna droga do domu.

Kiedy możemy spodziewać się konkretów dotyczących Battlefield 6?

Chociaż w sieci nie brakuje osób, podejmujących się próby interpretacji powyższych słów, to na nadal wiele kwestii pozostaje niewyjaśnionych. Najpewniej więcej dowiemy się w trakcie imprezy EA Play Live, która odbędzie się w lipcu. Electronic Arts będzie bowiem nieobecne w trakcie wirtualnych targów E3 (dowiedz się więcej). Nie jest jednak wykluczone, że pierwsze informacje o produkcji wypłyną jeszcze w czerwcu.

Grę ma cechować zaawansowany silnik fizyczny, który pozwoli na spektakularne zniszczenia. Andrew Wilson będący szefem EA mówił również o ogromnej skali gry i wszechogarniających działaniach wojennych (kliknij tutaj). Pytanie czy produkcja zawita na platformy: PS4 i Xbox One, które mogłyby mieć problem z udźwignięciem tak ambitnego projektu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się