Seria Fight Night powróci? EA ma szykować zapowiedź gry

Fight Night
Newsy

Uwielbiana przez fanów bijatyk seria Fight Night może wreszcie powrócić. Plotki z sieci sugerują, że Electronic Arts może szykować się do zapowiedzi nowej gry. Ta miałaby pojawić się jeszcze w tym roku. Byłby to powrót zdecydowanie wyczekiwany, co i zaskakujący. Pora szykować się do walki – w ringu.

Seria Fight Night na nowo. EA ma coś dla nas szykować

W sieci pojawiła się plotka, jakoby EA miało jeszcze w tym roku zaprezentować i zapowiedzieć nową grę z serii Fight Night. Informację podał twitterowy prtofil zajmujący się bijatykami (tymi growymi), a samą informację podał dalej m.in. bokser Raymond Ford.

Do tej pory kilka osób ze świata boksu informowało, że wkrótce zostanie ogłoszone “coś nowego”. To jasno sugeruje, że chodzi najpewniej o grę od EA z serii, która od wielu lat była nieco zapomniana. Gotowi na jej powrót?

Fani boksu od dawna czekają na nową grę z serii od EA. Ta swoje korzenie ma jeszcze w drugiej połowie lat 90. – za sprawą serii Knockout Kings. Pierwsza faktyczna odsłona o nazwie “Fight Night 2004” ukazała się jeszcze w czasach PS2 i pierwszego Xboksa w 2004 roku. Później ukazały się kolejne 4 odsłony, a ostatnia o podtytule Champions miała swoją premierę jeszcze w 2011 roku. Jak widać, czas najwyższy na powrót gamingowych walk bokserskich!

Jeszcze kilkanaście lat temu wyglądało to świetnie… Choć może to efekt nostalgii, ale mimo że mowa o grze sprzed 13 lat, ta nadal robi na wielu graczach świetne wrażenie.

Źródło: Forum Reddit i Twitter

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie