Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 5 na PS4 i Xbox One może się pochwalić bardzo rozbudowanymi opcjami

Widzieliśmy już ustawienia graficzne Battlefield 5 na komputerach PC, a teraz przyszła pora podejrzeć, jakie opcje czekają na graczy konsolowych.

Dzisiaj rano mieliśmy wgląd w ustawienia Battlefield 5 na blaszakach, lecz wygląda na to, że również w wersji gry na PlayStation 4 i Xbox One spędzimy sporo czasu dostosowując rozgrywkę i ustawienia wideo.

Battlefield 5 – beta wystartowała, oto opcje na PC/Xbox One

Dzisiaj rozpoczął się wczesny dostęp otwartej bety Battlefield 5 dla osób z pre-orderami oraz subskrypcją EA Access, Origin Access i Origin Access Premier. Pozostali gracze będą mogli wskoczyć na serwery 6 września, a otwarta beta potrwa do 11 września.

W sieci wylądowały screeny prezentujące ustawienia Battlefield 5 na konsolach i trzeba przyznać, że będzie co robić. W ustawieniach graficznych ustawimy – podobnie jak na PC – Field of View, co jest szczególnie przydatne w strzelaninach. Będzie też możliwość włączenia/wyłączenia aberracji chromatycznej, głębi ostrości podczas celowania, filtra ziarno „filmowe” i kilku innych bajerów.

W zakładce opcji Gameplay zmienimy kolor celownika, dostosujemy minimapę czy ukryjemy czat. Jest tego oczywiście o wiele więcej, sami zerknijcie i dajcie znać, czy jesteście usatysfakcjonowani mnogością opcji.

Przypominamy, że data premiery Battlefield 5 została przełożona z 19 października na 20 listopada. O przyczynach opóźnienia możecie przeczytać w tej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%