Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 5 – lepsza wydajność podczas bety z nowymi sterownikami

Firma NVIDIA opublikowała w tym tygodniu sterownik Game Ready dedykowany otwartym testom beta gry Battlefield V. Posiada on również optymalizacje dla gier F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade oraz Switchblade.

Premiera Battlefield V została zaplanowana na 19 października, ale już na początku września wszyscy chętni mogą wziąć udział w otwartych testach beta, próbując swoich sił w trybie Podboju na mapie Rotterdam lub Arktyczny Fiord oraz sprawdzając rozgrywkę fabularną Wielkie Operacje w trybach Desantu i Przełamania.

Otwarte testy beta Battlefield V są dostępne od 4 września dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, a także osób, które posiadają subskrypcję Origin Access Premier, Origin Access Basic lub EA Access. Pozostali gracze mogą dołączyć do zabawy 6 września.

Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych propozycji na koniec wakacji

Battlefield V będzie jedną z pierwszych gier, w której zaimplementowano technikę NVIDIA RTX, odpowiedzialną za śledzenie promieni (ray tracing) w czasie rzeczywistym. Jest ona wspierana przez zaprezentowane w tym miesiącu karty graficzne GeForce RTX i wprowadzi do gry zupełnie nowy poziom realizmu.

Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Sterowniki Game Ready posiadają również certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Sterowniki można pobrać bezpośrednio ze strony Nvidia lub za pomocą aplikacji aplikacji GeForce Experience.

Źródło: Nvidia

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%