Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych propozycji na koniec wakacji

Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych propozycji na koniec wakacji
Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

Tradycyjnie w poniedziałek wybieramy najciekawsze naszym zdaniem gry oraz dodatki debiutujące w nadchodzących dniach. Obecne zestawienie obejmuje okres od 27 sierpnia do 2 września.

Zaczynamy od gry sportowej, na którą czekają miliony graczy. Jeśli lubicie piłkę nożną, pamiętajcie, że PES 2019 nadchodzi!

PES 2019

Zanim jednak zasiądziemy z padem na kanapie przy premierowej i pełnej wersji Pro Evolution Soccer, będziemy mogli wypróbować demo PES 2019. Jak przypomina Techland, dystrybutor gry w Polsce, wersja demonstracyjna będzie dostępna od 8 sierpnia, podczas gdy na premierę pełnej edycji poczekamy w naszym kraju do 30 sierpnia.

W demie rozegramy mecze towarzyskie, szybkie mecze online i spotkania w trybie kooperacji offline. Dostępne stadiony to Camp Nou i Veltins Arena, a do wyboru będzie 10 drużyn klubowych i kadr m.in. Liverpool, FC Barcelona, Inter Mediolan, AS Monaco, Schalke 04, Argentyna i Francja.

PES 2019 wprowadza też szereg nowych funkcji i ulepszeń do dobrze znanej piłkarskiej symulacji. Nowości to widoczne po graczach zmęczenie, przekładające się na zachowanie i sposób gry, nową mechanikę strzelania, poprawioną fizykę piłki, realistyczne efekty wizualne i oprawa 4K na wszystkich platformach.

Ponadto odświeżono tryb myClub, w którym pojawiły się karty z piłkarzami. Na okładce PES 2019 znajdzie się gwiazdor FC Barcelony – Philippe Coutinho, który jest globalnym ambasadorem serii. Ponadto gra dostępna będzie w edycji specjalnej z wizerunkiem jednego z najpopularniejszych piłkarzy wszech czasów – Davida Beckhama.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 30 sierpnia
  • Producent: Konami
  • Dystrybucja PL: Techland

Na drugiej stronie polski survival przeniesie nas do Amazonii.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie