Koniecznie pobierzcie te sterowniki przed zagraniem w Diablo IV beta. Dotyczą też paru innych premier

Pierwszy wbił 100. poziom w Diablo IV. A potem wydarzył się dramat
Newsy PC Technologie

Już zaraz wszyscy uzyskamy dostęp do otwartej bety Diablo IV i lepiej się do tego przygotować. Posiadacze kart graficznych NVIDIA mogą liczyć na najnowsze sterowniki.

Żeby nie było – nie każę nikomu na siłę pobierać najnowszej aktualizacji sterowników NVIDIA, ale sugeruję, że lepiej to zrobić. O ile zamierzacie korzystać z nowych funkcji Cyberpunka 2077 czy Forza Horizon 5 lub też nie możecie doczekać się wbijania kolejnych leveli w mrocznym świecie Sanktuarium. Do bety lepiej się przygotować, aby nie było później problemów.

Przygotujcie się na betę Diablo IV

Wczoraj ukazała się nowa aktualizacja sterowników GeForce, tym razem o numerze 531.41. Wersję tę można pobierać już teraz ze strony producenta lub też za pomocą oprogramowania GeForce Experience. Oczywiście oznacza to, że ponownie posiadacze kart AMD zostali nieco w tyle i ich karty graficzne nie zostały odpowiednio przygotowane pod zaledwie dwudniową betę Diablo IV.

Za to posiadacze kart NVIDIA mogą liczyć na wsparcie DLSS 3 i DLSS 2 w trakcie testów wielce wyczekiwanego hitu. Warto dodać, że sterowniki umożliwiają również korzystanie z “Ray Tracing: Overdrive Mode” dla Cyberpunka 2077. Sama gra nie otrzymała jeszcze tej opcji, ale możemy już przygotować nasze komputery na jej nadejście 11 kwietnia 2023 roku. Więcej o jeszcze piękniejszym CP77 przeczytacie w tym miejscu.

Jakby tego było mało, 28 marca ukaże się nowa łatka do Forza Horizon 5. Dzięki niej posiadacze odpowiednich kart RTX skorzystają z dobrodziejstwa DLSS 3. Poniżej prezentujemy film, pokazujący różnice wizualnie i pod kątem wydajności. Na marginesie zaznaczę, że wsparcie w nowym sterowniku dostało też Resident Evil 4 Remake, Smalland: Survive the Wildlands oraz The Last of Us Part I.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie