Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 1 Premium – aktywuj za darmo na PC, PS4 i Xbox One

Electronic Arts kontynuuje akcję Droga do Battlefield 5 oferując tym razem pełen zestaw dodatków do Battlefield 1 zupełnie za darmo.

Droga do Battlefield 5 (dłuższa o miesiąc przez przesunięcie premiery gry), usłana jest darmowymi dodatkami. Co jakiś czas EA rozdaje za free DLC do Battlefield 1 lub Battlefield 4. Tym razem postanowiono zrobić miły prezent tym, którzy wcześniej nie skorzystali z okazji na darmowe dodatki do obecnej odsłony gry.

Battlefield 1 Premium za darmo

EA informuje, że Battlefield 1 Premium będziemy mogli zdobyć za darmo w dniach od 11 do 18 września tego roku. Jeśli w tym czasie skorzystamy z oferty, zachowamy całą zawartość Premium już na zawsze.

To już rok od wzruszającego filmiku z Wiedźminem od CD Projekt RED

Otrzymasz dostęp do wszystkich map, broni, pojazdów i innych przedmiotów z czterech dodatków do Battlefield 1 – Nie przejdą, W imię cara, Turning Tides i Apokalipsa. Oznacza to dostęp do 16 map dla wielu graczy, nowe operacje i tryby gry, potężne klasy Elite i wiele więcej – zaznacza Electronic Arts.

Oferta ma dotyczyć Battlefield 1 Premium w wersjach na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku pecetów, Premium aktywujemy poprzez Origin, a na konsolach odpowiednio w PS Store i sklepie Xbox.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%