Sposób, by pograć za darmo w nową płatną zawartość do Battlefield 1

Oto zasady zabawy.

Battlefield 1: Niespokojne wody to najnowszy dodatek do gry, który jest dostępny dla posiadaczy Przepustki Premium lub Battlefield 1 Rewolucja od ponad dwóch tygodni, a pozostali gracze mogą go kupić od kilku dni. Jest jednak opcja, by pobawić się nową zawartością za darmo.

Elektronicy ogłaszają, że do 30 grudnia 2017 roku wszyscy posiadacze Battlefield 1 mogą toczyć morskie bitwy i szturmować plaże Gallipoli w trzecim dodatku do strzelaniny. Niezależnie od tego, czy masz Przepustkę Premium do Battlefield 1, możesz przetestować dwie pierwsze mapy z Battlefield 1: Niespokojne wody, czyli „Achi Baba” i „Przylądek Helles”.

Wersja próbna zawiera także mapy, tryby gry, broń i inną zawartość z Battlefield 1 „Nie przejdą” i Battlefield 1 „W imię cara”. To naprawdę dużo zawartości. Wypróbuj nową elitarną klasę, infiltratora, ruszaj do walki z legendarnymi huzarami na froncie wschodnim i zasiądź za sterami stalowego behemota, znanego jako czołg Char 2C. To tylko niektóre z atrakcji. (Uwaga: choć uczestnicy wersji próbnej będą mogli używać broni i pojazdów z dodatków na polu bitwy, to nie będą mogli się z nimi odradzać – trzeba je będzie zdobywać bezpośrednio na polu bitwy) – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.