Dzisiaj nowości w Battlefield 1, lecz tylko dla wybranych

Zaczynacie zabawę już dzisiaj?

Electronic Arts przypomina, że pierwsza część dodatku Battlefield 1: Niespokojne wody zostanie udostępniona w ramach wcześniejszego dwutygodniowego dostępu wszystkim posiadaczom Przepustki Premium lub Battlefield 1 Rewolucja już dzisiaj, czyli 11 grudnia.

Jakie atrakcje czekają na graczy, a co dostaniemy w kolejnej części dodatku? Poniżej szczegóły od Elektroników:

Battlefield 1: Niespokojne wody – szczegóły dodatku

Grudzień – nowe mapy:

PRZYLĄDEK HELLES

Szturmuj plaże półwyspu Gallipoli w szeregach sił Sprzymierzonych lub broń fortyfikacji brzegowych Imperium Osmańskiego. Połącz działania na morzu, w powietrzu i na lądzie, aby odnieść zwycięstwo w decydujących starciach.

Battlefield 1: Niespokojne wody

ACHI BABA
Weź udział w inwazji ententy na półwysep Gallipoli w roku 1915, w dynamicznych, zażartych bitwach skupionych na starciach piechoty. Walcz w zdradzieckim terenie, szturmując ważne strategicznie wzgórze.

Styczeń – nowe mapy:

ZATOKA HELGOLANDZKA
Wielka wojna na morzu. Weź udział w widowiskowej bitwie morskiej, w której zmierzą się ze sobą siły brytyjskich Royal Marines oraz niemieckiej marynarki wojennej. Pancerniki, niszczyciele i samoloty ścierają się od strony morza, podczas gdy na lądzie piechota walczy na szczytach czerwonych wzgórz.

ZEEBRUGGE

Weź udział w śmiałym rajdzie sił brytyjskich na belgijski port w Zeebrugge, przy huku wzburzonych fal rozbijających się o ufortyfikowane przez Niemców nabrzeże. Walcz na morzu, w powietrzu i w wąskich przejściach na lądzie.

Nowa frakcja

IMPERIUM BRYTYJSKIE: ROYAL MARINES

Przywdziej charakterystyczny niebieski mundur elitarnych jednostek Imperium Brytyjskiego i ruszaj do walki w szeregach Royal Marines.

6 NOWYCH RODZAJÓW BRONI

• karabinek okopowy M1917,
• Maschinenpistole M1912/P.16,
• karabin Farquhar-Hill, KM M1917,
• karabinek Carcano M91
• karabin Arisaka wz. 38
• 2 nowe bronie do walki wręcz

NOWA KLASA ELITARNA – INFILTRATOR

Ukrywaj się przed przeciwnikami i przemieszczaj się szybciej po polu bitwy jako nowa klasa elitarna – infiltrator. Ten strategiczny zestaw pozwoli ci skorzystać z trwałej premii do biegu, a także wzywać na cel ostrzał artyleryjski i zapewniać sojusznikom mobilny punkt odrodzenia.

NOWY NISZCZYCIEL I STEROWIEC

Pokieruj niszczycielem typu L. Obsadź 1 z 4 stanowisk i siej spustoszenie wśród jednostek pływających, latających i naziemnych, używając dział, torped, baterii przeciwlotniczych oraz min. Aby zapanować w powietrzu, obsadź sterowiec typu C z miejscem dla pilota i 3 kanonierów.

NOWA OPERACJA

Weź udział w brytyjskim desancie morskim na półwyspie Gallipoli w roku 1915. Walcz na Przylądku Helles i na wzgórzach Achi Baba.

NOWE PRZYDZIAŁY SŁUŻBY

Weź udział w szeregu wyzwań, sprawdzając na polu walki różnorodne umiejętności. Wypełniaj przydziały służby i odbieraj nagrody w postaci nowych specjalizacji.

NOWE SPECJALIZACJE

Modyfikuj styl gry dzięki nowym specjalizacjom, dostosowując wszystko, począwszy od skrzynki medycznej, a skończywszy na dziale przeciwpancernym piechoty.

NOWA ZAWARTOŚĆ DO ODBLOKOWANIA

Daj z siebie wszystko na polu bitwy i dodaj do swojej kolekcji nowe nieśmiertelniki, gwiazdki za służbę, wpisy do kodeksu, medale i baretki.

NOWY TRYB GRY: PODBÓJ I NAJAZD

Atakuj lub utrzymaj pozycję za wszelką cenę. Będący wariacją klasycznego trybu „Podbój” tryb „Podbój i najazd” pozwala zarówno siłom atakujących, jak i obrońców, walczyć o kluczowe sektory, które na początku meczu są pod kontrolą drużyny broniącej się.

Dodatek Battlefield 1 „Niespokojne wody” wyląduje falami w grudniu 2017 i w styczniu 2018 r.

DOSTĘPNE W GRUDNIU:
• Nowa mapa: Przylądek Helles
• Nowa mapa: Achi Baba
• Nowa Operacja: Gallipoli
• Nowa klasa elitarna: infiltrator
• Nowa maszyna bojowa: niszczyciel typu L
• 6 nowych typów broni palnej oraz 2 nowe typy broni białej
• Nowe specjalizacje, przydziały służby oraz zawartość do odblokowania

DOSTĘPNE W STYCZNIU:
• Nowa mapa: Zatoka Helgolandzka
• Nowa mapa: Zeebrugge
• Nowa frakcja: brytyjscy Royal Marines
• Nowa maszyna bojowa: sterowiec typu C

Źródło: Electronic Arts

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.