Darmowe granie w Battlefield 1: Niespokojne Wody

Nie mieliście jeszcze okazji zasmakować w najnowszym dodatku do Battlefield 1? Nadarza się okazja, by pograć zupełnie za darmo.

Electronic Arts zapowiada Darmową Wersję Próbną Battlefield 1 „Niespokojne Wody”, dzięki której osoby bez Przepustki Premium do Battlefield 1 mogą sprawdzić, jak wygląda walka na różnych frontach. DLC ogramy za free od 13 do 19 lutego.

Dzięki umiejscowieniu akcji na Morzu Północnym i półwyspie Gallipoli Battlefield 1 „Niespokojne wody” jest po brzegi wypełniony zawartością. Graj na czterech wyjątkowych mapach – „Achi Baba”, „Przylądek Helles”, „Zeebrugge” i „Zatoka Helgolandzka” – i znajdź swoją ulubioną. Wciel się w elitarną klasę infiltratora, walcz w szeregach brytyjskich Royal Marines i zasiądź za sterami nowych pojazdów, takich jak sterowiec typu C – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1.

Wersja próbna zawiera również mapy, tryby gry, broń i inną zawartość z Battlefield 1 „Nie przejdą” i Battlefield 1 „W imię cara”. Trzeba jednak zaznaczyć, że choć uczestnicy wersji próbnej będą mogli używać broni i pojazdów z dodatków na polu bitwy, to nie będą mogli się z nimi odradzać – trzeba je będzie zdobywać bezpośrednio na polu bitwy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.