Zima będzie naprawdę gorąca w Battlefield 1. Szczegóły nadchodzących nowości

Najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Electronic Arts prezentuje szczegóły na temat Battlefield 1 Niespokojne wody, czyli trzeciego dodatku do Battlefield 1. Do podstawowej gry zostaną dodane nowe mapy, typy broni, pojazdy i wiele więcej. Gra się rozrasta i przenosi starcia na nowe fronty.

Elektronicy zaznaczają, że dodatek Battlefield 1 Niespokojne wody nadciągnie falami w grudniu 2017 i w styczniu 2018 r., zapewniając graczom stały dopływ nowych map i reszty zawartości w nadchodzących miesiącach. Jak zwykle, posiadacze Przepustki Premium do Battlefield 1 zyskają dwutygodniowy wczesny dostęp do zawartości. Poniżej znajdziesz listę nowości zaplanowanych w Battlefield 1.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Grudzień 2017 (posiadacze Przepustki Premium Battlefield 1)

 • Achi Baba (mapa): Weź udział w brytyjskiej inwazji na półwysep Gallipoli w roku 1915, w dynamicznych, zażartych bitwach skupionych na starciach piechoty.
 • Przylądek Helles (mapa): Szturmuj plaże półwyspu Gallipoli w szeregach sił brytyjskich lub broń fortyfikacji brzegowych Imperium Osmańskiego.
 • Gallipoli (Operacja): Broń lub atakuj sektory na mapach „Przylądek Helles” oraz „Achi Baba” w trakcie nowej, widowiskowej Operacji.
 • 6 nowych typów broni palnej: Odkryj swoją ulubioną broń wraz z nową pulą sprzętu, w której znajdą się: karabinek okopowy M1917, Maschinenpistole M1912/P.16, karabin Farquhar-Hill, KM M1917, karabinek Carcano M91 oraz karabin Arisaka wz. 38.
 • 2 nowe typy broni białej: Szabla marynarska i kotwiczka to doskonałe narzędzia do zaciekłej walki w zwarciu.
 • Niszczyciel typu LZapanuj na morzu, kierując nowym niszczycielem, i siej spustoszenie wśród jednostek pływających, latających i naziemnych za pomocą dział, torped, baterii przeciwlotniczych oraz pływających min.
 • Sterowiec typu C: Zostań postrachem przestworzy za sterami zwrotnego statku powietrznego, zdolnego pomieścić pilota i trzech kanonierów.
 • Klasa elitarna – Infiltrator: Ukrywaj się przed przeciwnikami i przemieszczaj się szybciej po polu bitwy jako nowa klasa elitarna – infiltrator.

Styczeń 2018 (posiadacze Przepustki Premium Battlefield 1)

 • Zatoka Helgolandzka (mapa): Weź udział w widowiskowej bitwie morskiej, w której zmierzą się ze sobą siły brytyjskich Royal Marines oraz niemieckiej marynarki wojennej. Pancerniki, niszczyciele i samoloty ścierają się od strony morza, podczas gdy na lądzie piechota walczy na szczytach czerwonych klifów skalistego archipelagu.
 • Zeebrugge (mapa): Weź udział w śmiałym rajdzie sił brytyjskich na belgijski port w Zeebrugge, przy huku wzburzonych fal rozbijających się o ufortyfikowane przez Niemców nabrzeże. Walcz na morzu, w powietrzu i w wąskich przejściach na lądzie.
 • Royal Marines (armia brytyjska): Przywdziej charakterystyczny niebieski mundur elitarnych jednostek piechoty morskiej Imperium Brytyjskiego i ruszaj do walki w szeregach Royal Marines.

Źródło: EA, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: