4 ważne ogłoszenia dotyczące Battlefield 1. Gorąca końcówka roku!

4 ważne ogłoszenia dotyczące Battlefield 1. Gorąca końcówka roku!
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Czekacie na nową zawartość do Battlefield 1? Wiadomo, kiedy przybędzie.

Battlefield 1: Niespokojne wody pojawi się w dwóch częściach – pierwsza, 11 grudnia, dla posiadaczy Przepustki Premium do Battlefield 1 – czytamy na oficjalnej stronie gry. Pozostali gracze będą mogli kupić dodatek dwa tygodnie później.

Pierwsza część Niespokojnych wód zaoferuje dwie mapy: „Przylądek Helles” i „Achi Baba”. W nowej operacji na tych mapach gracze wezmą udział w brytyjskim szturmie na półwysep Gallipoli w 1915 roku. Do arsenały dojdzie 6 nowych broni palnych i 2 do walki. Gracze będą mogli ponadto zapanować na morzu, kierując niszczycielem klasy L.

10 premier nowego tygodnia. Coś dla fanów piłki nożnej, Planeta Małp oraz niespodzianki na gogle VR

Jak podkreślają deweloperzy – grudniowe walki to nie koniec, ponieważ w styczniu wyruszymy na Morze Północne (konkretna data nie jest jeszcze znana). Tutaj ponownie dostaniemy dwie nowe mapy: „Zeebrugge” i „Zatoka Helgolandzka”. Będziemy mogli pójść do walki w szeregach Royal Marines lub siać zniszczenie z przetworzy dzięki sterowcowi typu C.

Dodatek Battlefield 1: Niespokojne wody jest po brzegi wypełniony zawartością. Zawiera tryb „Podbój i najazd”, przydziały służby, specjalizacje, nieśmiertelniki, gwiazdki za służbę, medale, baretki i wiele więcej.

Electronic Arts informuje również, że od 22 listopada do 4 grudnia, a także od 8 do 10 grudnia, dostępna będzie darmowa wersja próbna Battlefield 1 „Nie przejdą” i Battlefield 1 „W imię cara”. Gracze mogą zalogować się w tych dniach do Battlefield 1 i walczyć w szeregach (lub przeciwko) armii francuskiej i rosyjskiej, oraz przetestować nowe mapy, broń i pojazdy.

Ogłoszono również, że od 27 listopada tryb „Linie Frontu” będzie dostępny na mapie „Suez”. „Linie Frontu” można określić jako połączenie „Podboju” i „Szturmu”. Walczy się w nich o szereg punktów kontrolnych. Od chwili, gdy Imperium Brytyjskie rozpoczęło budowę rurociągu sueskiego, minęło 101 lat.

Na koniec dowiedzieliśmy się, że Kampania Operacji „Upadek imperiów” będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy Battlefield 1 od 22 listopada do 6 grudnia. „Upadek imperiów” łączy dwie Operacje: „Podbój piekieł” i „Żelazne mury”. Są one inspirowane dwoma wydarzeniami z 1918 roku: bitwą pod Vittorio Veneto i ofensywą Meuse-Argonne na froncie zachodnim.

Źródło: EA, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie