Zobaczcie nowości zmierzające do Battlefield 1

Trzeci dodatek do Battlefield 1 coraz bliżej.

Jeśli czekacie na powiew świeżości w Battlefield 1, szykujcie się na grudzień, kiedy to na rynku pojawi się trzecie rozszerzenie do strzelaniny.

Podczas operacji skupiających się na działaniach na morzu, weźmiecie udział w śmiałym rajdzie na Zeebrugge oraz w bitwie o Gallipoli, a także zagracie w szeregach nowej formacji – brytyjskich Royal Marines. Przygotujcie się na nowe mapy, broń, maszyny bojowe i dodatkową zawartość – wszystko to czeka na was w bitwach I wojny światowej na lądzie i morzu – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

DLC Niespokojne wody to cztery nowe mapy oraz nowy tryb Conquest Assault, gdzie będziemy musieli przejąć wszystkie punkty na mapie. W odróżnieniu jednak od standardowego trybu Conquest, w nadchodzącej wariacji drużyna broniąca rozpoczyna posiadając wszystkie miejsca po swojej stronie.

Poniżej możecie zerknąć na wczesny gameplay z DLC Niespokojne wody, który zarejestrowano na serwerze testowym. Brakuje tutaj jeszcze sporo tekstur, lecz nie przeszkadza to, by zobaczyć ogólny zarys rozgrywki oraz nowe mapy i bronie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.