Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Battlefield 1 i Battlefield 4. EA rozdaje dodatki za darmo

Gracze mogą pobrać spore paczki.

Druga faza drogi do Battlefield V trwa nadal. Dzięki niej gracze mają szansę na otrzymanie za darmo dodatku do Battlefield 1 oraz Battlefield 4 – oferta ważna jest do 17 lipca 2018 roku. To najlepszy sposób na zdobycie nagród w cotygodniowym systemie postępu, w tym dodatkowej zawartości do Battlefield 1 oraz szansy na odblokowanie przedmiotów w Battlefield V (dostępnych od dnia premiery gry, zaplanowanej na 19 października 2018 roku).

Dodatek Battlefield 1 „Niespokojne wody” pozwala graczom wziąć udział w brytyjskim desancie na półwyspie Gallipoli w 1915 roku oraz siać postrach w przestworzach jako jeden z Royal Marines na pokładzie potężnego sterowca typu C. Weźmiesz udział w widowiskowych bitwach na lądzie, morzu i w powietrzu – wyruszysz do labiryntu kanionów na mapie Achi Baba, wąskich przesmyków na Zeebrugge i na dwie dodatkowe mapy.

Dodatek wprowadza też osiem rodzajów broni oraz niszczyciela klasy L, kutry torpedowe M.A.S. oraz sterowce, dzięki którym zdominujecie walki na wybrzeżu.

Do 17 lipca posiadacze gry Battlefield 4 mogą też otrzymać za darmo Battlefield 4 „Drugie uderzenie”. Dodatek ten to ukłon w stronę klasycznych map z Battlefield 3, które zostały odświeżone dzięki możliwościom silnika Frostbite 3. Gracze otrzymają pięć nowych broni, pojazd Pustynny Buggy, dziesięć nowych zadań oraz tryb przejęcia flagi.

Źródło: EA

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%