Battle royale jako RPG akcji. Oto Hunter’s Arena: Legends

Koreański producent tworzy nową grę, która ma być odpowiedzią na rosnącą popularność battle royale.

Nie da się ukryć, że gatunek battle royale przeżywa bardzo dobry okres rozwoju. Oczywiście mowa nie tylko o najpopularniejszych produkcjach jak Fortnite oraz Apex Legends. Na rynku jest sporo innych.

Jak widać, rynek nie jest jeszcze nasycony, a przynajmniej różni producenci starają się zaistnieć w battle royale. Takim przykładem jest producent Marisco, który zapowiedział Hunter’s Arena: Legends – grę RPG akcji z popularną konwencją rozgrywki.

Produkcja ma trafić do Wczesnego Dostępu na PC w trzecim kwartale tego roku. Dzisiaj możemy zobaczyć zwiastun Hunter’s Arena: Legends wraz ze sporą częścią rozgrywki.

Producent podaje, że w grze będzie mogło uczestniczyć jednocześni 50 graczy, którzy będą na siebie polować. Możliwe będzie levelowanie postaci, poprawianie umiejętności, zdobywanie nowych specjalizacja i zbieranie lootów.

Gra ma też zaoferować setki stworów do zabicia, więc widać, że nie tylko gracze będą na arenie – jak to w klasycznym battle royale bywa. Dodatkowo w produkcji znajdzie 20 bossów i lochy. Gracze wybiorą z kolei spośród ponad 10 rodzajów postaci.

Co sądzicie o takim pomyśle na battle royale? Póki co Hunter’s Arena: Legends nie prezentuje wielkiego poziomu graficznego, ale może obroni się systemem rozgrywki. Poczekajmy do trzeciego kwartału na osądy.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: