Babylon’s Fall w pierwszych recenzjach. Rzeczywiście upadek?

Babylon's Fall - zrzut ekranu
Newsy PC PS4 PS5

W internecie pojawiły się pierwsze opinie krytyków na temat Babylon’s Fall. Na razie wiele wskazuje na to, że tytuł jest raczej średniakiem.

Babylon’s Fall zadebiutowało na PC i konsolach Sony 3 marca 2022. W internecie można przeczytać już trochę opinii o grze.

Wersja Babylon’s Fall na PS5 osiągnęła obecnie w portalu Metacritic.com średnią ocen 41 procent (na podstawie 6 recenzji). Wśród graczy sytuacja prezentuje się jeszcze gorzej – ci ocenili tytuł na 2,6 (na podstawie 36 opinii).

Zdania na temat produkcji są podzielone. Dziennikarz Gamesheroes.com przyznał BF notę 80%, chwaląc satysfakcjonującą rozgrywkę i walkę. Natomiast redaktor Godisageek.com uważa, że produkcja zasługuje jedynie na 3/10 i dziwi się, że takie studio jak Platinum Games wypuściło coś takiego. – To banalny, pozbawiony iskry hack’n’slash bez wyobraźni i charakteru – pisze redaktor. Ogólnie w recenzjach krytykuje się też oprawę wideo.

Natomiast gracze ocenili Upadek Babilonu w dziwny sposób – są tu wyłącznie skrajności: albo 10, albo 0. Jedni uważają, że to gra nudna, mdła i z okropną historią; inni – ci, którzy przyznali produkcji maksymalną notę – wychwalają ją za epickie starcia z bossami, fajną rozgrywkę i dobry soundtrack.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie