Avengers: Koniec gry

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Jeremy Renner o tym, jak przeżył Avengers: Koniec gry

Zakończenie Avengers: Koniec gry było trudne do przeżycia zarówno dla widzów, jak i samych aktorów filmu. Jeremy Renner, czyli filmowy Hawkeye, opowiedział o tym, czy jeszcze kiedyś wróci do tego tytułu.

W filmie pożegnało się z uniwersum Marvela kilkoro aktorów związanych z nim od lat. Mowa przede wszystkim o Tonym Starku, w którego wcielił się Robert Downey Jr., ale także postaci Czarnej Wdowy (Scarlett Johansson) oraz Kapitana Ameryki (Chris Evans). Wielu fanom trudno się pogodzić zwłaszcza z zakończeniem historii pierwszego z wymienionych bohaterów. Jak się okazuje, film mocno przeżyli również sami aktorzy:

„Widziałem film na premierze, ale to była raczej uroczystość dla nas wszystkich. Śmialiśmy się i płakaliśmy, i było tego za dużo. Nigdy więcej nie obejrzę tego filmu. To było trudne doświadczenie.”

– powiedział Jeremy Renner w wywiadzie z BBC Radio 1.

Sam Hawkeye wyszedł z wydarzeń w Avangers: Koniec gry bez większego szwanku, choć niestety także musiał ponieść pewne konsekwencje. Bohater w każdym razie powróci jeszcze do uniwersum – w najbliższym czasie będzie mentorem młodej adeptki Avengers w miniserialu na Disney+.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%