Jeremy Renner o tym, jak przeżył Avengers: Koniec gry

Avengers: Koniec gry
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Zakończenie Avengers: Koniec gry było trudne do przeżycia zarówno dla widzów, jak i samych aktorów filmu. Jeremy Renner, czyli filmowy Hawkeye, opowiedział o tym, czy jeszcze kiedyś wróci do tego tytułu.

W filmie pożegnało się z uniwersum Marvela kilkoro aktorów związanych z nim od lat. Mowa przede wszystkim o Tonym Starku, w którego wcielił się Robert Downey Jr., ale także postaci Czarnej Wdowy (Scarlett Johansson) oraz Kapitana Ameryki (Chris Evans). Wielu fanom trudno się pogodzić zwłaszcza z zakończeniem historii pierwszego z wymienionych bohaterów. Jak się okazuje, film mocno przeżyli również sami aktorzy:

„Widziałem film na premierze, ale to była raczej uroczystość dla nas wszystkich. Śmialiśmy się i płakaliśmy, i było tego za dużo. Nigdy więcej nie obejrzę tego filmu. To było trudne doświadczenie.”

– powiedział Jeremy Renner w wywiadzie z BBC Radio 1.

Sam Hawkeye wyszedł z wydarzeń w Avangers: Koniec gry bez większego szwanku, choć niestety także musiał ponieść pewne konsekwencje. Bohater w każdym razie powróci jeszcze do uniwersum – w najbliższym czasie będzie mentorem młodej adeptki Avengers w miniserialu na Disney+.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie