Kate Bishop, Hawkeye i Pizza Dog na plakacie promującym serial z uniwersum

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Hawkeye jako mentor w nowym serialu z uniwersum Marvela

Już za niecały tydzień premiera kolejnego tytułu Disney+, czyli miniserialu Hawkeye. Przygotowano sześć odcinków produkcji.

Dlaczego twórcy zdecydowali się na serial, zamiast tworzyć oddzielny film z uniwersum? Reżyser Rhys Thomas uważa, że wydłużenie formy, a dzięki temu spędzenie dłuższego czasu z produkcją, pozwoli zbudować lepszą więź pomiędzy bohaterami a widzami.

Nadchodzący serial przedstawi superbohatera od nieco innej niż dotychczas strony. W tej produkcji Hawkeye jest bowiem mentorem adeptki Young Avengers, Kate Bishop. Ukazanie ich w duecie umożliwi fanom nowe spojrzenie na zmęczonego już walką bohatera, a jednocześnie gładko wprowadzi do uniwersum jego następczynię.

W tytułowego bohatera wciela się tradycyjnie już Jeremy Renner, partneruje mu natomiast Hailee Steinfeld jako Kate Bishop. Oprócz nich zobaczymy m.in. Florence Pugh, Verę Farmigę i Lindę Cardellini. Pojawił się także polski akcent – we wszystkich odcinkach zagrał doskonale znany w naszym kraju Piotr Adamczyk.

Premierę miniserialu zaplanowano na 24 listopada 2021 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%