Hawkeye jako mentor w nowym serialu z uniwersum Marvela

Kate Bishop, Hawkeye i Pizza Dog na plakacie promującym serial z uniwersum
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Już za niecały tydzień premiera kolejnego tytułu Disney+, czyli miniserialu Hawkeye. Przygotowano sześć odcinków produkcji.

Dlaczego twórcy zdecydowali się na serial, zamiast tworzyć oddzielny film z uniwersum? Reżyser Rhys Thomas uważa, że wydłużenie formy, a dzięki temu spędzenie dłuższego czasu z produkcją, pozwoli zbudować lepszą więź pomiędzy bohaterami a widzami.

Nadchodzący serial przedstawi superbohatera od nieco innej niż dotychczas strony. W tej produkcji Hawkeye jest bowiem mentorem adeptki Young Avengers, Kate Bishop. Ukazanie ich w duecie umożliwi fanom nowe spojrzenie na zmęczonego już walką bohatera, a jednocześnie gładko wprowadzi do uniwersum jego następczynię.

W tytułowego bohatera wciela się tradycyjnie już Jeremy Renner, partneruje mu natomiast Hailee Steinfeld jako Kate Bishop. Oprócz nich zobaczymy m.in. Florence Pugh, Verę Farmigę i Lindę Cardellini. Pojawił się także polski akcent – we wszystkich odcinkach zagrał doskonale znany w naszym kraju Piotr Adamczyk.

Premierę miniserialu zaplanowano na 24 listopada 2021 r.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie