Avatar: Istota wody na pierwszej zapowiedzi. Jest pięknie i widowiskowo

Avatar: Istota wody
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Avatar: Istota wody, czyli kontynuacja hitu sprzed 10 lat, otrzymał wreszcie oficjalną filmową zapowiedź.

Jako pierwsi teaser mogli obejrzeć fani, którzy wybrali się do kina na Doktora Strange w multiwersum obłędu. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami materiał pojawia się właśnie przed seansami nowego widowiska z MCU. Jako że od premiery minęło już kilka dni, zapowiedź trafiła również do sieci – a dzięki temu zobaczą ją nie tylko wielbiciele Marvela.

Trzeba przyznać, że nowy materiał robi ogromne wrażenie. Pomijając postęp technologii, James Cameron dołożył wyraźnie dołożył najwyższych starań, aby spełnić oczekiwania wobec wizualnej warstwy filmu. Wielokrotnie pokazał przy tym swoją stronę perfekcjonisty; opracowanie specjalnej techniki umożliwiającej realistyczne zdjęcia pod wodą to coś, na co nie każdy reżyser by się zdobył. Widać więc, że Cameron poważnie podszedł do swojego zadania; można zatem liczyć na to, że cała produkcja będzie równie widowiskowa co sam zwiastun.

Film przedstawi losy Jake’a Sully’ego i Neytiri, z uwzględnieniem już kolejnego pokolenia. Bohaterowie założyli bowiem rodzinę i opiekują się gromadką własnych oraz przysposobionych dzieci. Nie nastawiajcie się jednak na sielankową produkcję w pięknej scenerii; całej grupie nadal grozi niebezpieczeństwo, co sama zapowiedź wyraźnie zresztą sugeruje.

Avatar: Istota wody wejdzie do kin 16 grudnia 2022 roku. Dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie